aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
3927 entry daha
  • üçüncü sezonda diziye ne olmuş anlamadım, bir yüzü gözü dağılmış. diyaloglar çok kötüleşmiş, oyunculuk kötüleşmiş.

ayrıca bu sezonda vivarium filminden ciddi çalıntılar yapılmış.

--- spoiler ---

beren saat gerçekten en kötü oyunculuklarından birini yapmış. atiye ozan'ın öldüğü sahnede cansu ile konuşurken o kadar olmamıştı ki. oynarken tepki bile veremiyor artık. önünde ölüm bir adam yatıyor ve atiye cansu'ya olasılıklardan falan bahsediyor. kim yazdı bu kötü diyalogları, hele o final.. hele o final..dünya'yı “lütfen lütfen” diye mi kurtaracaksın. ne yaptınız siz.

--- spoiler ---
  • 3. sezonunda 6-7 bolum oyle ya da boyle duzgun gelip 8. bolumde insani cileden cikaracak kadar sicip batirmis bir dizi.

cekimler, mekanlar cok guzel, efektler les gibi, son bolumun kurgu ve senaryo cop bildigin.

--- spoiler ---

ozan’in arkasi donuk asagi itilmesi ama sanirim havada hizlica takla attigi icin (saniyenin onda birinde) hemen duvarin kenarina tutunabilmesi.. sonradan da sadece 5m yukseklikte kendini duz birakip sadece ayaginda burkulma veya kirikla kurtulabilecegi bir yukseklikten kendini kafa ustu birakarak dusmesi ve olmesi (yok artik cidden ya birakin annesi silahla vursun sonra asagi dussun ne gerek var boyle sacmaliga)..

horus ne alaka mesela, zaten siz kendi simgelerinizi evreninizi yarattiniz ne alaka misir mitolojisine giriyosunuz essek kadar horus simgesi kizin ustune cikiyor sacma sapan.. bir de kocaman goktaslari dusuyor ama sadece torpil etkisi yapiyor..

erhan’in melek’le olan sacma sapan dovusme sahnesi, melek’in duz yerde dusup olmesi..

kimse ya su kizi bi alalim kucagimiza ya da durtelim demiyor.. tahminen dunyanin heryerine goktasi yagiyo saniyede binlerce kisi geberiyor, erhan’la atiye birbirlerine yavasca siir okuyor kizi arkada sallamayip.. sonra kiz bi anda neyse o zaman ya tamam hadi siiriniz guzelmis dunyayi yok etmeyecegim diyerek goktaslarini durduruyor..
    --- spoiler ---

yine hayal kirikligi, yine sinir.. keske 7. bolumde biraksalardi…

ayrica bu sezonda ozan’in annesi melek’in memelerini gormekten midem kalkti, kotu kadin yapcaz diye cidden bokunu cikarmislar, daha şık bir dekolte ile de seksi ve kotu kadin olunabilirdi, abartip bokunu cikarmak nedir bu kadar..

insanin sinirlerini ziplatan bir finalle artik tamamen bitsin dedigim dizi (hala cenaze sahnesine baglanmadi.. 4. sezonda sinir hastasi olmak dilegiyle)
  • biz ne izledik ya. hayır yani kimsenin mi aklına gelmedi ilk 2 sezonu unutmuş olabilirler başa bi özet koyalım diye.
    melisa şenolsunun mıy mıy hareketleri, duygusuz oyunculuğu içimi sıktı bu kadar mı hissiz olunur.
    neyse ki görsel şölen metin akdülger arada durumu kurtardı.
    yukarıda ne varsa aşağıda da o vardır diye diye diziyi bitirdiler
  • beren saat'in oyunculuğuna katlanabilseydim izleyecektim ancak tahammül sınırlarımı aşıyor bu yapmacıklık.

tüm bölümleri art arda izleyebilecek sabıra sahip insan kişisi, şu hayatta istediği herşeyi yapabilir bence. çok net.
  • 3.sezondan 1.bölümü zor bitirdim çok sıkıcı.
  • ilk sezon kadar iyi değil, gerçeklikten oldukça kopuyor, bitsin diye izliyorum.

bu sezon beren saat kostumleri cok iyiydi.

her sezonda olduğu gibi yine arabayla 15 saat süren istanbul-mardin ; istanbul - göbeklitepe yolları semt gibi, hava kararmadan orda buluşuyorlar.

su ozanin da babasi bitti anasi basladi, ne talihsiz cocukmus.
  • 3. sezon ilk uc dort bolum fena değildi bence
  • zaman kaybı.
    3. sezon tam anlamıyla sabır sınavı. senaryosu pandeminin etkisiyle bu şekilde yazılmıştır ve oyuncuların performansının da aynı nedenden etkilenmiş olduğunu ümit ediyorum.
  • 3. sezonu bitirip geldim. ben bu diziyi oldukça beğendim. bilim-kurgu'nun sırıtmadığı bir türk yapımı olmuş çünkü. herşey o kadar tadında ve güzeldi ki.
    başroldeki küçük kızda çok iyi iş çıkartmış.
    bizde meyve veren ağaç taşlanır zaten. herkes yermiş sağolsun. hayır ne olsun istiyorsunuz? hiçbir inancı hırpalamadan bizim ülkemizde ancak bu kadar olabiliyor. ki bunlar başlangıç desek yalan olmaz. ben daha iyi projelerin geleceğine inanıyorum, bu da onlardan birisi.
    şöyle düşünün; supernatural'ı biz yapsak neler olurdu? ya da yapabilir miyiz? yani bu durumda kıyaslamaktan vazgeçmek gerek. örneğim konusu için geçerli bu arada.

daha uzun bir yazı yazacaktım ama üşendim. ilerde buraya edit gelebilir.
    diziye puanım 10/7,5
  • ilk sezonunu zevk alarak izledim, çok beğendim
    ikinci sezon ise kötü desem değil ama baya bir karışıktı, uzatmak için uzatılmış bölümlere sahipti ve izlerken ilk sezon gibi zevkle izlemedim, bitsin diye izledim, ne heyecan vardı ne de sürükleyici bir etken
    derken hızlıca üçüncü sezon gelmiş

ikinci sezonu zar zor anlayan ben üçüncü sezona geçmeyeceğim, fragmanı izledim daha da çok bildiğimi unuttum, zor da kalsam dahi izleyeceğimi zannetmiyorum
43 entry daha