aynı isimde "atiye" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
133 entry daha
  • yeni fragmanı gelmiş olan dizi.
    https://www.youtube.com/watch?v=fvcfe9i-nhg

    konuşmalar gerçekten eğreti duracak gibi görünüyor. bir arkeolog olarak gerçek arkeolojinin amacının geleceği anlamak olduğunu da öğrenmiş oldum. ben hep geçmişi aydınlatmaya çalışmıştım oysa.
  • atiye'den dizi olmaz.teyze olur.benim teyzemin adı "atiye".muhtemelen de daha bir çok teyzenin,halanın,babaannenin,anneannen,ilkokula giden bir çocuğun adı da atiye.türkiye'de şu aptal dizilere özel isim koyma aptallığı ne zaman sona erecek gerçekten merak ediyorum.acaba başımızdaki "devlet" bir gün saçma sapan şeylere sansür uygulayacağına,gerçekten düşünüp de "ulan bu isimde olan küçük yaştaki çocuklarla okulda filan dalga geçerler,lakaplar takılır,psikolojiler kayar..."diye düşünür mü.
    arkadaşlar lütfen bu yazdığımı küçümsemeyin,ben bir öğretmenim ve "fatmagül'ün suçu ne" isimli aptal dizi yüzünden okullarda "fatmağüüül ğeel bağaaam şüüüle" diyen hayvanımsı öğrencilerin,bu isimdeki çocuklarla dalga geçtiğini biliyorum.meslektaşlarım da destekleyeceklerdir bunu ama lütfen artık bir ziktirin gidin aptal yapımcılar,bir sonunuz gelsin artık ya.
    edit: imla.