aynı isimdeki diğer başlıklar:
2736 entry daha
  • az önce bitirdiğim ve genel olarak beğendiğim dizi. izlerken merak uyandırması ve seyirciye geçen mistik hava güzeldi.

beren saat döktürmüş demeyi çok isterdim ama bazı sahnelerde bir şeyler oturmamış gibi hissettim.

edit: dizinin en iyi oyuncusu cami adresi veren teyzeydi. hayran kaldım.
  • bu nasıl (bkz: ay götüm) dizisiydi yahu.
    sonuna kadar izledim.
    o kadar hızlı geçişler varki olaya ısınmadan bir diğeri geliyor. allak bullak kalakalıyorsun.
    bazı karakter ne alaka, ne iş, ne için var anlamıyorsun bile.
    araklar kombosu oluşu ayrı dert.
    bir de sanırım beren saat'in en kötü oynadığı dizi bu olabilir.
    habire suratına suratına, burnuna zum kamera çekimleri rahatsız etti.
    lütfen devamı gelmesin.
    --- spoiler ---

mehh
    --- spoiler ---
    edit: uluslararası bir platforma dizi yapıyoruz içinde eşek kadar oğlunu kemerle döven adam var.
    beren saat'in bu kadar cesur sahneleri resmen kenan'a inat gibi olmuş eheueheu
  • bu diziden "dark tadı" alanlarla aynı diziyi izlemediğimize yemin edebilirim.
    ya bir yerlerden duyup yazıyorsunuz ya da izlediklerinizi birbirine karıştırıyorsunuz.

bu kadar alakasız iki diziden aynı tadı almak bana imkânsız geliyor. sadece atiye'nin senaryosuna katmadıkları kalmasın diye bir tutam da zamanda yolculuk gizemi katmayı denemişler. e olmamış,
    o bile kurtarmamış. kurgu açısından bambaşka işleri örnekleyip insanların da kafasını karıştırmayın.
  • 4. bölümünü bitirdik. bir sonraki sahnede ne olacağını kestirebiliyoruz. hep bir önceki sahneden bir sonraki yaşanacak sahne için bariz hazırlık yapılıyor. sanki filmi izlemiş gibi oluyoruz. onun dışında fena olmamış.
  • bu kadar potansiyeli olan bir oykunun ancak bu kadar boktan oyunculuklarla icine edilebilirdi. normalde beren saat’in de mehmet gunsur’un de oyunculugunu cok begenirim ama burda olmamis aslinda yan rollerde bile oturmayan bir seyler var. sanki aceleye gelmis, karakterlerin derinligi gelisimi uzerine cok dusunulmemis, oyku/kurgu tamam hadi cekelim demisler. tanrilarin arabalari’ni graham hancocklari yalayip yutan ancient astronauts teorilerine bayilan ben bile ne kadar sevmeye calissam da olmuyor, tat alamiyorum diziden. hani eskiden beri sevdigin bildigin bi yemegi yersin ama bir sey eksiktir, annen tarifi unutmus ya da degistirmistir de bir turlu o bekledigin tadi alamazsin ya bende biraktigi his bu maalesef atiyenin.
  • sürükleyici ama geçişleri çok hızlı olan dizi, konusu güzel ve kendine çekiyor ama daha somut temeller üzerine kurulabilirdi. bir de sanki 3 sezonu bir sezona sığdırmışlar gibi, çok şey havada kalmış. bunlara rağmen diziyi beğendim, tavsiye ederim. oyunculardan beren saat hariç hepsini beğendim. beren rezil bir oyunculuk sergilemiş.
  • dark'i atiyeden once izleseydim atiyeyi o kadar heycanla takip etmezdim gene tuh be dedirten bir turk yapimi biz ne zaman birseyleri taklit etmekten calmaktan vaz gecip kendimiz olacagiz
  • göbeklitepe'nin beren saati kusması çok haklı bir direnişti, olayın ruhunu muhteşem özetlemiş bir sahneydi.
    bu kadar mistik olayların çokta mistik bir yanı olmayan, özünde bihter karakteri olan birinin baş rol oynamasıda ayrı tabi.
    çok heyecanlanmıştım oyunculuğunu sevdiğim birinin dizisi diye ama beren bu diziye hiç olmamış, ruhu uymuyor bir defa.
  • new age virali vasat dizi.
  • göbeklitepe'yi promote etmesinin dışında kayda değer bir yanı olmayan dizi. gerçi onu da pek beceremiyor.
1858 entry daha
hesabın var mı? giriş yap