aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir ses pop dünyamızda. gözüme güzel gözüktü kulağımda iyi tınladı çıkış şarkısı.
 • don t think parçasıyla çıkmış fiziki ve müziki açıdan başarılı hatun.. eurovisiona bu abla gitseymiş bizim adımıza demek istedim bi an*..
 • o basketbolcu arkadaşlarla rapci abiler olmamış dediğim bir kliple çıkmış hatun kişidir, ayrca horonda olmasaymışda derim. ama gene de güzel işte.
 • klibini ilk kez gördüğüm şarkıcı. "stir me up tuttu, biz neden ingilizce şarkı söylemiyoruz, come on boys! demiş sanki. şarkıda türkçe sözler de mevcut. ilerde nasıl olacak bilinmez. izleyelim ve görelim. (bkz: don't touch only watch)
 • klibi şu sıralar number 1'da don't thing adıyla dönen şarkıcı...
 • 1988 doğumludur kendileri. annesi hollandalı babası türk olup, almanyada yaşamaktadır..
 • kizimiz güzel, zarif, kivrak, danslar gündemi yakalamis* seyri zevkli ama ses limitli tabi. beyonce'yle kiyaslanacak degil tabi ama bizde henüz r n'b girtlagi cikmamis dedirtiyor adama. o yuzden atiye kizimizin yazdigi besteledigi sarkilar -özellikle nakarat kisimlari- da cok cikisli degil sanki daha orta tonlarda. esas sese rengini veren satir sonlarindaki titresimleri ya yapamiyor ya da henuz sesi tam acilmadi cikmaya cesaret edemiyor. ama türkiye'deki r n'b gelisimi icin onemli bir hareket, tebrik ediyoruz kendisini.
 • (bkz: hal hal halim yok) antakya'nın en ünlü arapça şarkılarından birini gayet iyi coverlamış, arasına türkçe çevirisini ve zılgıt da çeken yaşlı bir teyzenin solosunu da ekleyerek süper bir işe imza atmıştır. hatta kilibindeki danslarından, ilk sahnelerdeki antakya mozaiklerine beni şaşırtmıştır. ancak esas bu kıza ait olduğunu öğrendiğim diğer saçma eserlerine (bkz: dont think) şaşırdım. şöyle oryantalizmden esinlenince çok daha samimi oluyo bizimkilerin işleri, yoksa özenit ve taklit resmen.
 • hal hal halim yok parçası kral tv de günde 20 defa çalınan, bu sayede tanışılan ve kendisinden nefret edilen zat ı muhterem olup, " bu klibi döndürenlere 7/24 dinleticeksin bunu bak bir daha çalıyorlar mı" sözü üzerine " aa ööle deme don't thing diyee bir parçası var onu dinle" sözü duyulup dinlenilmiş, pek de fena bir parça olmadığı gözlenmiştir* önümüzzdeki kliplerine,çaldığı kanallara ve çalınma sıklığına eşgüdümlü olarak dikkat edip insanları bıktırır hale getirilmemesi önemle rica olunur.

  "ulan o kadar laf ediyosun, seyretme o zaman kral tv yi" diyen arkadaşlar için ps: mecburen anacım, mecburen*...
 • kliplerinde sürekli somurtan şarkıcı. sanki zorla klip çektiriyorlar yada yaşından büyük göstermek için ciddi gözükmeye çalışıyor (eğer öyleyse başarılı çünkü 17-18 yaşlarında olduğunu öğrenince şok olmuştum). en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülü almıştı kral tv den yanılmıyorsam. iki şarkıyla çıktı kaldı.