şükela:  tümü | bugün
 • 19 ağustos'ta açılacağı söylenen batıkent ikametgahlı nur topu gibi yeni avm.
 • (bkz: atlantis city)
 • 2 parça halinde ortasından bulvar geçen avm. sinema, playhouse, tekzen ve bi kaç ıvır zıvır mağaza bir tarafta. giyim kuşam kipa ve food court diğer tarafta. orta karar bir yer iş görür. batıkentliler gelse yeter mantığı doğru olabilir. batıkent gibi hayvani boyutlardaki bir yerde adam gibi bi avm yemek yenecek ya da arkadaşlarla oturulabilecek bir yer olmadığı düşünülürse iyi olmuştur. ayrıca kipa sağolsun dandik gimsadan ve küçük çağdaş marketten kurtarmıştır.

  ek olarak bu 2 parça avm nin yan tarafında bi de sanırım belediyenin bi avm kültür merkezi karışımı bir yeri daha var. atlantis te olmayan daha orta karar mağazaları ** orada bulunabiliyor.

  zedit: iyi de bu niye zamanın ötesine gitmiş hakikaten bi mana veremedim açıklarsanız sevinicem öptüm kibs bb
 • ıstanbul pendik kurtkoyde bulunan bir avm.
  gece sinema izlemek isterseniz super cunku sadece siz olacaksiniz. sevgilinize hava basmak icin 'senin icin sinema kapattim' deseniz yalan olmaz. ben gece bir hataya dusup ugramistim kimde yoktu dukkanlar bos. korku filmi cekmek isteyen sinema ogrencileri varsa bir goz atsinlar buraya.
 • en kısa zamanda unesco tarafından korumaya alınması gereken istanbul'un ve türkiye'nin ilk terk edilmiş avmsi.

  bundan 5 sene önce altında bir garanti bankası, iş bankası , onlarca mağazası, üstte sineması olan bir avm iken, elindeki bankaları da viaporta kaptırmış, şu anda sadece tekzen ve peliti barındıran bir yapı. sadece çevresine son 2 yılda yaklaşık 3 bini aşkın insanın çalıştığı iş merkezleri ve teknokent yapılmışken, hala nasıl bu kadar atıl kalabildiğini anlamış değilim. sanırım yanlış yönetim ile ilgili problemleri.

  hadi iki tane bankayı kaçırdın, sinemayı kaçırdın, önceki kahveci dükkanını da en son pavyonvari bir yere dönüştürdün, yine tutunamadı gitti, bari bu çalışan insanlara bir yemek alternatifi sunabilecek birilerini bul, tekrar canlandır. bu kadar iyi bir konuma sahip bir yer nerdeyse 3 yıldır boş duruyor, yazık.
 • izmir'deki palmiye avm'den sonra hayatımda gördüğüm 2. boş avm. iş görüşmesi için gittiğim kurtköy'de vakit geçirmek için gireyim dedim pişman oldum. kendimi bir zombi filminin içinde, avm'ye hapsolmuş insan gibi hissettim. bütün dükkanlar kapalı. içeride mahmut marka 2 tane butik ve tekzen ile bir de pelit pastanesi var. hayır etrafta da lüks bir sürü proje... nasıl olmuş da ölmüş burası, hayret..
 • hayatımda gördüğüm en muhteşem avm, girince sanki zombi istilası olmuş da bir siz kurtulmuşsunuz gibi bir his oluyor. çalışanlar bile yok

  hayatımda gördüğüm en temiz burger king buradadır ayrıca. normal kıyafetli birini görünce şaşırdılar baya, sen yeni mi işe girdin dedi siparişi alan eleman, yok ya ben müşteriyim deyince zaten sessiz olan mekan daha da bir sessizleşti amk bi 30 saniye duvarlarda yankılandı "müşteriyim... müşteriyim... müşteriyim..." diye. o an aslında bazı dükkanlarda çalışanların olduğunu fark ettim. ondan sonra bir hizmet bir hizmet...

  efsane bir mekan
 • kurtköy'de bir avm.

  içinde tekzen var, tekzen bile boş.
  içinde asansör var, tek biniyorsun.
  içinde yürüyen merdiven var, normalde duruyor, sen gidince çalışıyor.
  içinde sinema var, tek salonda film var.
  içinde burger king var, sıra yok.
  içinde bowling salonu var, bak o çalışıyor.
  içinde çocuk oyun bölümü var, bak o da çalışıyor az bir şey.

  ve en bombası...

  otoparkında bir peugot 206 araba var, biri unutmuş belli. minimum 6 aydır aynı yerde tozlanmış duruyor. amme hizmeti yapalım. kardeş arabanı kaybettin arıyorsun ya, bu avm'de işte o araba.
 • çocuklar eğlensin diye yavru bir midilliye öldüresiye eziyet eden mekan.
  insanlar tepki gösteriyor

  hayvan kusmuş ve bayılmış. zorla kaldirip eziyete devam etmişler
 • ankara batıkent'teki bu avmnin kipa mağazasını düzenli ziyaret ederim. defolu, eksik parçalı indirim rafında inanılmaz ürünler buluyorum. piyasada en az 50 tl olan kocaman bir oyuncak 15 tlydi la. bunda bir bit yeniği var, dedim. yarım saat inceledim. on beş aksesuarından ikisi eksik. çocuklar paketi açıp hayvanca oynamışlar. ama yine de sağlam kalmış. tozluydu ama silince bir şeye benzerdi. anneme danıştım. hemen al, dedi. kulaklarıma inanamadım. bi arkadaşı aradım. o da al, dedi. etikette kesin bir hata vardır diye düşündüm. ama gerçekten 15 tlydi. merak edenler arama motoruna sam tamir takım tezgahı yazıp görebilir. başka da yoktu. onu da ben aldım.

  15tl lik çocuk temizlik kovası fırça mop seti de 4 tlydi defo rafında. onu da aldım.

  çok ucuz cici french pressler var normal züccaciye bölümünde. onlar da tükenmediyse bir ara gidip alacam umarım, üşenmezsem, belki.