• 1996 dan beri çok geniş dağcılık,kampçılık ürün yalpazesiyle hizmet vermektedir. bir çok ürünün türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

http://www.atlaskamp.com/
  • dinamik ipi kapı çarpmasın diye kapının önüne koyduklarını duymuştum. şahsi fikrimi sorarsanız; on lira fazla veririm, dağcılık yapmış kişilerin çalıştığı outdoor mağazalarından teknik malzeme alırım.
  • alisverisimin ardindan posetimin icerisine 2 adette yuruyus corabi koyup bunlarda bizden diyerek o an dumura akabinde de gulumsemeye yol acmistir.
  • genelde hizmetinden memnun kaldığımız yerleri övmekten çok bizi uğraştıran, hayal kırıklığına uğratan yerlerle ilgili konuşuyoruz ya, yanlış anlamayın, bu yazdıklarım bu kaideyi değiştirmeyecek.

adrenalin, kutup ayısı, bike and outdoor gibi yerleri de burada övmemden dolayı yadırganmak istemiyorum fakat bunlardan yaptığım onlarca alışverişin hiçbirinden memnuniyetsiz ayrılmamışken, buradan daha yaptığım ilk alışverişte hüsrana uğramam ya benim ve onlar için oldukça kötü bir tesadüf, ya da kocaman bir umursamazlık.
  • arkanıza bakmadan kaçmanız gereken dükkan. neden derseniz şöyle ki;

sitelerinde stokta var gözüken bir modeli beğendim. numarasına baktım bana göre numarası da vardı. genelde sitede stokta gözüken mal aslında olmaz dükkanda bunun örneklerini çokca yaşadığımdan dolayı adamlara mail attım.
    "selamlar sitenizde altta linkini verdiğim ayakkabı var gözüküyor. ben dükkana gelmeden önce teyit etmek için tekrar sorayım elinizde bu ayakkabının ...numarası nette yazdığı gibi mevcut mudur?"
    teşekkürler kolay gelsin.

bir gün sonra;
    merhaba,

seçtiğiniz ayakkabının ... numarası stoklarımızda mevcut.

iyi günler dileriz. atlas kamp

diye bir cevap maili geldi. e süper o zaman diyerek işten de 2 saat izin alarak bunların dükkanına gittim. gittiğimde adamların verdiği cevap "o modelden yok ki" oldu.

yukarıdaki olayın eksiği var fazlası yoktur.
  • alışveriş yapıp memnun kalmayan müşteri kitlesinin fazla olduğu alışveriş sitesi. aksine 2 defa kullanarak benim memnun kaldığım sitedir kendisi efendim. ilk alışverişimde çok güzel bir merrell thermo 6 waterproof ayakkabı aldım ve ertesi gün elime ulaştı (elim= izmir) bir sonraki siparişim ise columbia gömlek omni-dry silver ridge shirt kısa kollu gömlek oldu. öğlen 15.00'da verdiğim sipariş ertesi gün 16.00'da elime ulaştı. ilk defa columbia aldığım için bedeni ufak geldi ve bir üst beden de ellerinde yoktu. bende aynı özelliklere sahip uzun kollusunu aldım. 20 tl fiyat farkını ödedim. ufak gelen gömleği cayma hakkını kullandığım için ücretsiz kargolarken yeni gömlek yine kargo ücretsiz elime ulaştı. 2'de 2 diyebilirm. ben memnun kaldım gayrısını bilmem.
  • ilginç bir outdoor mağazası. yolum her düştüğünde uğrarım. ilk defa giden birisiyseniz orada kimin çalışan kimin müşteri olduğunu asla anlayamazsınız. fazlaca ürün çeşidi vardır ama dükkan küçük olduğu için yürüyecek yer bulmakta da zorluk çekersiniz. fiyatları genel olarak uygundur ama müşteriye olan ilgi alakaları kötü. ayrıca internet sitelerine güvenmemek gerekiyor. güncellik konusunda problemleri var.
  • cuma namaz vakitlerinde boşuna gitmeyin ...kapalı olur ...
  • şu an sitesinden ayakkabı bakmakta olduğum yer. yalnız bazı ürün açıklamalarını google translate'e yaptırmasalarmış iyiymiş.

"hatta hala sekiz saatin üzerinde otururken ayaklarınızı suya dörtte birine fincan için eşdeğer ter olacaktır. hafif egzersiz bile, bu büyük ölçüde arttırılabilir."
    "iyi dayanıklılık ve yüksek performans mülkiyet amortisman kaybı olmadan."
    "giysiler, eldiven ve ayakkabı event su geçirmez kumaştan yapılan koruma seviyesini."
    "siz de kendi teriniz ile ıslatmsk ya da kuru ve konforlu sıcaklık."

gibi. hepsine bakmadım.
  • uzak durulmasi gereken outdoor magazasi. zira her an pesinizden kosup, hirsiz damgasiyla cantanizi aramak suretiyle, durup dururken sizi de rezil edebilirler.
    her musteriye hirsiz gozuyle yaklasacaksan mallarina alarm koyacaksin arkadas. kabinde birseyler deneyen herkese "kabinimizde kamera yok cantaniza birsey attiniz mi diye bakicaz" seklinde yaklasirsan; ve yaptigin bu sacmalik ustune utanip ozur dileme zahmetinde bile bulunmazsan kusura bakma ama magazacilik senin neyine, git poliscilik oyna evde.
hesabın var mı? giriş yap