şükela:  tümü | bugün
  • 14 mart 2001 tarihinde kurulan atlasglobal'in iflasını açıklaması bekleniyor. daha önce uçuşlarını durduran atlas global, filosundaki a330'ları gönderdikten sonra elinde sadece ırak havayolları adına işlettiği 2 uçak kalmıştı. maddi sıkıntılar yaşayan şirket iflasını açıklayacak.
    kaynak,
    airporthaber
  • bunlar daha iyi günlerimiz.
  • bu iyi ekonomide bile tutunamamışlardır!!!
  • ülke iyiye giderken iflas açıklayan fetocu olabilir . yalan bunlar montaj inanmayın
  • sivil havacılık ve ülkemiz adına üzücü haberdir. borajet gibi küçük bir şirketin iflası bile havacılık sektörünü baya olumsuz etkilemişken, koskoca atlasglobalin iflası sektörü çok kötü etkileyecektir.
    havacılık sektörü -dünya genelinde- olumsuz ekonomik şartlarda orantısız ve hızlı büyümenin sancılarını çekiyor. alitalia, air berlin, adria ve thomas cook gibi havacılığın önde gelen şirketleri son birkaç yılda iflas bayrağını çekti. ülkemizde de bu olumsuz furyanın ikinci kurbanı borajetten sonra atlasglobal oldu. umarım gelecekte yeni iflaslar görmeyiz ülke ve sektör olarak
  • ekonominin alarm verdiğinin önemli işaretlerinden biridir.
    rekabetin azalması ve tekelin artması açısından kötü olmuştur.
    bu durumdan yine halk zararlı çıkacaktır.
  • valla şu videoyu izleyince ayrı bi üzüldüm. sen onca şey dene, insanlara hizmet sun, katma değer kat sonunda geldiğin noktaya bak.

iflasa giden yol
  • resmi başvuruyu yapmışlar.
  • ekonomimiz uçiyeaaahhh!!!

(bkz: türk ekonomisi uçuşa geçti)
  • tüh, ben de odun alacak param yok diye üzülüyordum. uçaklarımı kaybedip, uçamamak da varmış.