şükela:  tümü | bugün
  • pegasusun başına gelmesini istediğim mevzu.
    bilet ile ilgili aradığında telefonun dakikası üzerinden para alıyor.
  • ben bir iflas haberi göremedim sayın felaket tellalı
  • darısı hiç bir firmanın başına değildir. bu tip firmalar olmasaydı, dünyanın hiç bir yerinde düşük fiyatlara uçağa binilemezdi. low cost firmalar büyük firmaları fiyat düşürmeye zorlar, rekabet her zaman iyidir.

amına koyim istanbul-izmir otobüs fiyatına avrupa'ya uçakla gitmenizi sağlayan firmanın batmasını istemenin mantıklı bir yanını söyleyin. ne bekliyorsun, 200 liraya berlin'e götürüp bir de üzerine karışık kebap üzerine bir büyük rakı mı ısmarlasınlar anlamadım ki. beğenmiyorsan binmezsin, tonla alternatifi mevcut da, adamın sana sunduğu her koşulu kabul ederek hizmet alıp bir de bundan şikayet etmek nasıl bir şımarıklık ve zeka yoksunluğu çözemedim.
  • darisi pegasus'un basina diyen dallamalar goruyorum. bu dallamalar sonrasinda biletleri kac paraya alabileceklerini dusunuyorlar merak ediyorum. 1,5 saatlik ucusa 1200 tl odediginizde akliniz basiniza gelir, 1,5 saatlik ucusta servis edilen tavuk gogsunu de gotunuze sokar rahatlarsiniz.
    pegasus fani degilim ama aptalligin da bir siniri olmali.
  • darisi thy nin basina, yasasin kamil koc tayyarecilik ltd sti
  • pegasus gelip evinizde sizi sikiyor mu anlamadım ki amk. almazsın binmezsin olur biter. bu kafa neyin kafası lan.

geçmiş olsun dediğim durumdur.
  • daha geçen haftalarda hosteslerin kıyafetlerinin yeni tasarımının lansmanı vardı. daha iyi hizmet için geçici süreyle operasyonlara ara vermesi olmasın o sayın yazar? (bkz: atlasglobal)

edit: küçülmeye gitmesi veya ekonomik sıkıntılar yüzünden bu yola girmeleri büyük olasılık, burada hemfikirim sizlerle sayın birkaç yazar. sanırım anlaşılmayan şey şu, henüz kesinleşmeyen bir süreçte buraya net iflas etti şeklinde başlık açılması rahatsızlık verici. saygılar. iflasın eşiğinde diye aç başlığı. ya da iflas mı ediyor? diye soru sor. ama lak diye iflas etti deme. oof çok işsizim ufak şeylere takılıyorum huyum kurusun. butonum nerde benim.
    yeşillemeyin cevap vermiyorum. umarım iflas söz konusu değildir.
  • darısı pegasusun başına diyenlerin götüne en büyük boy boeing girsin
  • aynı gündem pamukkale turizm içinde oluşmuştu. el birliğiyle toplumun destek olduğu günlerde sıfır aracına ilk binen yolculardan olmanın keyfini sürüyordum. adamlar batacak diye, yolculuk yapmasa bile bilet alanlar oldu aramızda... umarım atlas global aynı stratejiyi izlemiyordur.
    konunun detaylarına bakmadım.
  • olabilir. ne var ki bunda ?
    ticari doğal seçilimler bunlar. pegasus geldi işini daha iyi yaparak bunların pazarını elinden aldı ve olaylarını bitirdi. bir firmanın 300 yıl yaşadığı çok nadir görülmüştür. zaten bunu başarabilen dünya'da dev olur.