şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adam gibi adam cevap vermişlerdir.(bkz: albaraka)

atm de uyuyan kedi

not: kedi uykusunu alana kadar atm yi servis dışı bırakmışlar.

twiti atan kişiye cevap vermişler. atm nin servis dışı bilgisi verilmiş. sonra ki durumun görüntüsü twit altında mevcutmuş.

edit: imla
  • tribünlere oynayan banka, acaba kaç kişiden faiz vb alarak kaç ocağa incir dikmiştir, kaç defa hayvanlar için yardım kampanyasına katılmıştır.
  • atm'yi kedi uyuduğu için kapattıklarını nasıl anladınız dediğim olay.

bankalar güzelleme yapacağınız son kurumlardır. hele albaraka gibi faiz'e katılım ortaklığı gibi uydurma isimler takan bankalar en tehlikelisidir.

edit: banka tweet atmış "sevimli dostumuz uykusunu alana kadar servis dışı kalabiliriz" demişler. pek yemedik be albaraka.
  • kedilerin doğasından hiç anlamayan ve farkında olmadan, iyi niyetle de olsa gereksiz hassasiyet gösteren bankadır. ben de 3 sene önce kedimi sahiplendiğim o ilk zamanlarda biyerde uyuyorsa ve onun uyuduğu o yerde benim işim varsa ellemeye kıyamazdım, uyanmasın yavrucak diye işimi saatlerce ertelerdim, hatta bazen üzerimde uyur kalırdı da ben de mal gibi hiç hareket etmez, her yanım tutulana kadar sabırla beklerdim. sonradan sonraya farkettim ki bu kedi manyağı hayvan günün en az 15 saati zaten uyuyor, bir şekilde uykusu bölünse ve yer değiştirse dahi 30 saniye sonra başka bir yerde horul horul devam ediyor uykusuna. bunu anladığım o gün bugündür gayette "rahatsız ediyorum" kendisini, hiçte şikayetçi değil.