şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizde onbinlercesi olduğunu düşündüğüm evrimini tamamlayamamış canlı türü..

la yürü git internet bankacılığından yatır aq.
  • ülkemizde bir de şu canlı türleri mevcut.
    kendi bildiğini millete empoze etmeye çalışan, kendi kullandığını millete en doğru diye yutturmaya çalışan mallar!

sanana amg! istediğim yerden yatırırım.
  • herkes her sey yorum başlık açar olmuş, size ne adam isterse sıraya girip yatırır.
  • vallahi ben hala sıraya girip yatırıyorum.o hangi mal insan sınıfına giriyor?
  • bazı yazarların küfür yemekten cidden keyif aldığını gösteren başlık.

daha önce de şöyle bir başlık açmıştı
    (bkz: 2019'da hala atm'ye giden neandertal)
    artık arkadaşa atm'de ne yaptılarsa atm'lere karşı nefreti var. çok mu üzdüler seni atm'de yavrucum
  • nakit parayi cd-rom'a koyarak para yatiran sigir beyanidir.

zamaninda atm'de atlamislar sanirim basligi acan yazara.
  • benim bu. kimse bizim neanderthall liğimizi sorgulamasın !!
  • sana ne diyen kekolari da yanina alıp evrimini tamamlamasi gerekmektedir. internetten 2 dk.da yapabileceği işlemi atm'de yarım saatte yaptığı için sen 2.5 dk sürecek para çekme işlemin için bu hıyar oğlu hıyarı beklersin.
  • adam haklı olayı para çekmekle niye kıyaslıyorsunuz ki? hesabında para olup gidip atm'den fatura ödeyen yada hesabında para olup atmden para yatırarak fatura ödeyen bir çok insan var. bunların çoğu emekli ve orta yaş emeklileri çokta yaşlı değil. neysa azizim bazı yaş grupları internet bankacılığına çok uzak kınamamak lazım.