şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tesadüfen yolumun düştüğü beni kendine hayran bırakan, işini severek yapan insanlara sahip sıcak bir ortam. hiç anlamadığım halde beni bile tangoya başlatabilirler.

işte sahalarda görmek istediğimiz hareketler. sanatçı ruhlu, yaptığı işi para için değil de gerçekten sevdiği için yapan dünya tatlısı bir hocaları da var. yürüyedur alev hoca!
  • yetenekli, güler yüzlü ve sıcak çalışanları ile ankara’da tanıştığım, hiç yeteneğim ve isteğim olmadığı halde beni bile heyecanlandıran sevimli bir yer burası. buraya gidin, dans edin, ettirin. ayrıca çok güzel dans elbiseleri de bulabilirsiniz.
  • dolu dolu bir atölye,
    tango’ya gönül vermiş bir çatlak. arjantine gidip hacı olmuş. gelmiş ankara’ya kendi atölyesini kurmuş.
    sonra dans edenler o ruhu yakalasın diye elbiseler tasarlayıp satmaya başlamış.(bayanların dikkatine!!! tango elbiseleri ayağınıza geldi. size uygun bedende tasarlanır, hemen dikilir anında kargo edilir.)
    atölyede sadece tango eğitimi verilmiyor, bir çok dans disiplini ve eğitimi bulunmakta.
    sıcacık bir sanat atölyesiyle sizi ankara’da kucaklıyor alev hoca.

instagram sayfaları:
    ahanda 1
    ahanda 2
  • dünyalar tatlısı alev hoca. müthiş yetenekli bir dansçı, müthiş yetenekli bir hoca.

dansa hiç ilginiz yoksa bile bir deneme dersine katılın. eminim bayılacaksınız ve devam edeceksiniz. dansı sevmeseniz alev hocayı seversiniz zaten. sırf onun için bile devam edilir derslere.

hadi şimdi hemen arayın ve ilk derse kayıt yaptırın. pişman olan gelsin beni bulsun. o kadar iddialıyım bak.
  • başlıkta yazılanlardan ve instagram sayfasından içindeki dans aşkını ve enerjisini buram buram hissedebileceğiniz alev hoca'nın kendi gibi sıcacık dans atölyesi.
  • tunalı bölgesinde marka olma yolunda ilerliyor gibi. geçen bir arkadaşla dans üzerine sohbet ederken kendini referans vermişti. sonrasında gidip tanıştım. dansa hakimiyetini ve hayata bakışını çok takdir ettim. fiyatta yaptığı güzellik için de ayrıca müteşekkirim.
  • dünya tatlısı bir kadın, aynı zamanda güzel ve yetenekli. işini aşkla yapıyor. bütün güzel yönleri bir arada olmasına rağmen kaprissiz haliyle, neşeli ve bazen çocuksu tavırları ile size hemencecik kendini sevdiriyor. bunlardan da öte, işinde profesyonel ve disiplinli oluşu, gerçek bir sanatçı titizliğiyle çalışması, sizi dans tutkunu yapıyor. eğer ankarada yaşıyorsanız ve aklınızda dans için nereye gitsem diye soru işaretleri varsa, bu şeker hanımefendiye bi uğrayın, en azından fikir alın, ders tanıtımlarına katılıp öyle karar verin derim. reklam yapmam, sevmem yine de işini hakkıyla yapana hakkını veririm.

edit: atölye ise alev hanımın sanatını icra ettiği kutsal mekan. önce hoca, sonra yer bakın. adios amigos