şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir turkce arama motoru. insanlari biraz daha sosyalle$tirme cabasi icerisinde gibi bir yer. daha once ba$kalarinin da aradigi arama sonuclarinin yaninda o ki$ilere ula$ma imkani sunulmu$. bir de sozlugu falan var i$te. henuz beta versiyonu yayindaymi$ vs.

http://www.attabot.com/
  • iki türk kurucuya sahip, eylül 2008 itibariyle beta sürümünde olan arama sitesi
  • google moturu kullanan arama sitesi öleki google reklamları bile yer alıyor sitede.
  • değerli medyamızda "google'a türk rakip" başlıklarıyla yer almış olan arama sitesi.
  • benim aradığım kelimeyi başkalarının da görebildiği, başkalarının aradığı kelimeyi benim de görebildiğim ve karşılıklı mesajlaşabildiğim arama motoru.
    ben yokum abi. baname kimin ne aradığından.
  • gördügüm kadariyla cöpcatan fonksiyonlu arama motoru. senin aradigin kelimeleri arayan baskalari varsa onlari da listeliyormus. bunun icin de üye olup profil eklemek gerekiyormus. artik delilleriyle birlikte "merhaba, demek siz de ornitorenklerden hoslaniyorsunuz, ne tesadüf, seviyeli bir muhabbete ne dersiniz?" diye mesaj atabileceksin yani.
  • ücretsiz üye olup, web sayfalarınızı kayıt ederek güzel bir reklam çalışması yapabileceğiniz arama motorudur.
  • çoktan kapanmış olan ilk yerli arama motorumuz.ahtapottan esinlenerek yapılmış bir robot logosu vardı