şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1382 entry daha
  • bu bölüm eren'in efsane sahnesi var 10 saniye olsa da, onun haricinde insanlar yine buraya gelip kötü yorum yazacak eminim bundan. arkadaşlar sonraki bölümde levi fan service'inizi de, plot twist'inizi de, çok spoiye kaçırmadan diyeyim, mükemmel bir aksiyon sahnenizi de alacaksınız. serinin tamamında olduğu gibi bir kez daha perspektif kayması yaşacayaksınız. millet gelip bir şey yazmadan bilgilendireyim dedim. son 4 bölümün 9.9 ve üstü alacağından şüphem yok. tabii animede hangi hızla işleyeceklerini bilemiyorum çünkü bazı zeke sahnelerini atladılar ama bakalım ne olacak. kısacası 1 hafta daha bekleyin hiç bitmeyen bir olay zinciri başlamak üzere.
  • işler gene karıştı,şimdi sıkıysa 1 hafta daha bekle. son sahneden işlerin bayağı boka saracağı belli oldu.şu güzelim hatunu bu kadar ürkütücü çizmek zorunda mısınız cidden :d ayrıca eren ne ara bu kadar alfa oldu amk.
  • eren aslanım biraz abarttın ama senin yaptığın şeyleri yapmak büyük taşak ister, yolun yolumuz yürü önümüzden.
  • yakında youtube'a düşer: (bkz: 30 günde eren vücudu yapmak).
  • ilk 3 sezondaki bütünlük, yaratılan dünya tamamen dağılmış durumda. zaman atlamalarıyla hem olarak örgüsü hem de karakter gelişimleri anlaşılmaz, tahmin edilemez hale geldi. ilk 3 sezon başka bir şey izledik, şu an tamamen başka bir şey izliyoruz gibi geliyor. eskiden bir bilgi olurdu ama arkası belirsizdi, tahmin yürütürdük şu an her şey gri, kimin ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını anlayamıyoruz. çok sayıda karakter girdi, paradis adasında değişiklikler var. her şeyi eksiksiz ve güzel bir şekilde anlatan manga yok artık. olaylar çözüldükten, sırlar ortaya çıktıktan sonra tamamlamak için çiziliyor sanki, artık eskisi gibi kaygıları yok anlatım konusunda.

gelecek bölümde yine gabi ve falco izleyeceğiz, kusacağım artık. anladık gabi denen cebine uyuşturucu koyup polise şikayet etmelik veledin düşüncesini, gelecek bölümün çoğunu yemeseler bari.