şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali "sosyal medyaya attığı fotoğrafın altına şiir ve ya özlü söz yazan insan" olucak malum başlık şeysi.
    sosyal medya ilk çıktığı günden beri bitmeyen tam tersine artan insan tipi. sosyal medya hesabına attığı herhangi bi fotoğrafın altına alakasız bir şekilde özlü söz yazmak nedir? mesela demin bi arkadaşım rastgele attığı bi selfienin altına ahmed arif'ten haberin var mı şiirini atmış. dakikalarca fotoya baktım ama bi anlam bulamadım şiirle ilgili. yani ne alaka arkadaşım şimdi?
  • açtığın başlığa...
    tanım : türkçe bilmeyen yazar.
  • favorileri şudur.

--- spoiler ---

haddini bilmez gülüşlerim vardır benim; dosta keyif, düşmana acı verir.
    --- spoiler ---

eğer sonuna ;) koyulmazsa fotoğrafı facebook kabul etmez. üç nokta koyulursa koşullu olarak kabul edilir ve beğeniye sunulur
  • (bkz: ya özlü)
  • (bkz: veya)
    (bkz: ya da)

konuya gelecek olursak; sosyal medyanın olmazsa olmazıdır. yapmayanı dürttüklerine dair derin endişelerim var.
  • aha biri düşündüğüm şeyi sözlükte dile getirmiş sonunda..
    sadece ortalama sosyal medya kullanıcısının değil belli bir takipçi sayısına ulaşmış güzel fotoğraflar çeken (fotoğraf sanatçısı vs ) , çektiği düşünülen kişilerin de bolca yaptığı şeydir. bazen o kadar gereksiz oluyor ki "ne gerek var" diyorsun. fotoğrafların hikayeleri olabilir , çekerken bişiler düşünmüş olabilirsin de altında niye saçma sapan bi şiir yazıyorsun.. niye en yakındaki kitabın 56. sayfasının 5. cümlesini oraya yazıyorsun.. kişisel gelişim kitaplarından öğrendiklerinin gün batımı sahil fotosuyla ne ilgisi var aq. saçma oluyor yav.. okuyanda hiçbir şey uyandırmıyor.. en azından bende öyle..
    fotoğraf cektiğim kadar da bolca kitap okuyorum mu diyorsun ne diyorsun? o daha beter..