şükela:  tümü | bugün
 • turk spor yazarlari dernegi baskani; milliyet gazetesindeki yazilarina gore besiktas taraftari, adinin yazilisina gore (kontrol ettim) macar asilli (!) spor yazari.
 • adının "atilla" şeklinde yazılmasından nefret eden gazeteci...
 • duman renkli spor yorumcusu. yılların kalemi. şu sıralarda ntv'de her gece euro 2004 maçlarının değerlendirildiği futbol programında maç yorumu yapmaktadır. bu programda sağlam savunma kurgusunu her fırsatta savunan ömer üründül'e ve benzeri temkinli spor yazarı karakterlerine ayar vermiş gönlümüzü bir kez daha fethetmiştir kendileri.
 • fanatizmin tam göğsüne düşmüş beyinlerin teğet geçtiği kaliteli futbol yorumcusu.kalemi kadar ağzı da iyi laf yapar.türk basınının tecrübeli isimlerinin başlarında yer alan bir duayendir kendileri.
 • eski tsyd başkanı, kıvrak kalemi yanında bir spor yazarının olmazsa olmazı hafızasıyla* , korunmaya alınması gereken birkaç köşe yazarından biri.
 • arşiv bilgisi olarak muhteşem ötesi bir insandır, geçmişe yönelik sorgulamalarda çok başarılı bir yazardır. ama ne yazık ki günümüz futbolu için biraz eski kafalı kalmaktadır.

  *netekim "istikrardan bahsedeceksek lucescu kalsaydı o zaman beşiktaşta 5 sene." diyen güntekin onay'dan cevabını almıştır az evvel...
 • "çoğu otoriteye göre anelka, henry'den daha iyi bir futbolcu." sözünü söyleyen adam. şimdi birincisi bugüne kadar kaç tane "otorite" demeci okumuş bu konu ile ilgili? ikincisi luciano da roberto carlos'tan daha iyi, nasıl es geçmiş? *
 • gelişim sporda çalıştığı dönemde ercan arıklı tarafından söz gazetesinin spor müdürlüğüne getirilen, ancak gazetenin 3 ayda batması sonrasında milliyet'e geçen, tsyd 'de 3 dönem başkanlık yapmış gazeteci..
 • objektif, fair play'e önem veren, yazılarında asla kulüp fanatizmi ve çığırtkanlığı yapmayan, özenli bir yazı biçemi olan değerli spor yazarı. beşiktaşlıdır ama diğer kulüplere olan yaklaşımı da en az beşiktaş'a olduğu kadar duyarlıdır. kıymetini bilmemiz gereken spor yazarlarından biridir.
 • turk spor medyasinin yasli kurdudur kendisi. yanar donerlikte sinir tanimayan dun dundur bugun bugundur mottosuna siki sikiya sarilmis, tutarsiz, futbol sahasinin ve dunya futbolunun gerceklerinden son derece uzak futbol medyasinin tecrubeli uyelerindendir.
  16 mayis 2006 tarihinde ligtv ye ciktiginda, cordoba nin gidisine ne kadar cok uzuldugunu, kendisine ne derece haksizlik edildigini, klasik linc yaklasimindan dem vurarak belirtmis ve cok duygulandigini soylemistir.
  bir de 8 mayis 2006 tarihinde malum macla ilgili cordoba hakkinda yazdiklarina bakiniz.
  http://www.milliyet.com.tr/…/05/08/spor/ygokce.html

  aradan 1 hafta ancak gecmis. bu derece mi degisir fikirlerin yahu. ya da o yaziyi baska birisi mi yazdi. sasmamak elde degil gercekten de