şükela:  tümü | bugün
 • 4 yilligina havaalanı free shop isletmesinin ihalesini alan,insaat sirketleri tepe,akfen ve onceden de duty free shop ta setur turksan vb. gibi bir magaza olan unimetal in birlesimi.
 • internet uzerinden ya da telefonla yararlanabileceginiz "pre-order" imkani ile free shoptan alacaginiz mal icin onceden siparis verebildiginiz , boylece havalimanina geldiginizde magazalari tavaf etmenize gerek kalmadan alisverisi cok kisa bir surede halletmenize olanak veren isletme.
 • internet sitesinde kullanılan melodi, ahtapot giyim'in o çok meşhur melodisiyle yarışacak kalitede olan; o güzelim şarkıyı dinlemek istemeyen akılsızlara hiç bir çıkar yol da bırakmayan oluşum.
  çatlasanız da dinlersiniz; patlasanız da...
 • akfen, tepe ve unifree gibi sektöründe öncü şirketlerin ortaklığıyla kurulmuş mağazalar zinciri. istanbuldan sonra izmir ve ankara dış hatlar terminallerinde de açılışı yapıldı ve yurtdışında da açacakları mağazaların çalışmaları devam ediyor. bugün türkiyenin ekonomik krizlerinin hiçbirinden etkilenmeyen ve etkilenmeyecek olan şirkettir ayrıca. sadece istanbul atatürk havalimanındaki atü mağazası günlük ortalama bir milyon ciroyla tüm carefourlardan sonra mağazacılık sektöründe ikinci sırada yer alır.
 • web sayfasından yapılan önceden sipariş uygulamasının sadece istanbul mağazası için geçerli oldugu şirket.batum ve tiflis havaalanlarından sonra 2009 yazında tunus'ta bir havaalanında da tav ile birlikte faaliyet gösterecektir.
 • personeline sık sorulan sorular şöyledir.

  -kaça şimdi parfümler (hangisi lan?)
  -çıkarabiliyor musunuz siz şimdi?
  -sen bize ayarlayabilir misin ordan bi cibiğ?
  -tester getirsene lan! (bu sorudan ziyade yakarış)
 • web sayfasından alkollü ürünlerle birlikte, tütün ürünlerini de kaldırmış sitedir. ne amaçla yapıldığını çok merak etmekteyim.
 • web sayfasindan alkollü ve tütün urunlerini kaldirmis "duty free" isletmesidir. bu konuda bilgi almak icin kendilerine mail attim bakalim cevap verecekler mi.

  gelen maila gore edit: "tutun ve alkol piyasasi duzenleme kurumu sektorel rekabet ve tuketici haklari daire baskanligi'nin, 4207 ve 4733 sayili kanunlar dahilinde sirketimize yaptigi tebligat sonucunda su an icin web sitemizde alkol ve tutun urunleri on siparis alinmasi islemleri yapilamamaktadir. "
  ancak ben sadece fiyatlarina bakacaktim, siparis vermeyecektim.

  daha sonra ki maila gore edit: fiyatlari telefon ile ogrenebilirmisiz :)
hesabın var mı? giriş yap