• a haber'in yaveri atv'nin gösterişli doğum günü görüntülerini aklama çalışması gerçekten gözleri yaşartıyor. linkk neymiş gelen para kamu kaynaklarından değilmiş, kadın aileden zenginmiş. utanmadan -miş ile -mış ile anlatıyor, bi yandan da insanların buna inanmasını bekliyorlar. ne yaparsanız yapın artık mızrak çuvala sığmıyor. şu görgüsüzlüğü savunanlar olarak tarihe geçeceksiniz.
  • nasıl birinin damarına bastıysa koca(!) haber kanalını köpek etmiş.
    saygı duydumgjdsgbf
  • atv’nin bu konuyla ne alakası var lan ? belli ki bi yerden emir gelmiş böyle konuşuyorlar yoksa neden böyle haber yapsınlar ki.
  • yalakanın hası, efendisi osurduğunda derin nefes alırmış.
  • köpekler sahibi ölünce aç kalacağını bilir.
  • (bkz: ekşi sözlük vs a haber) hatta ve hatta
    (bkz: ekşi sözlük vs a haber cem öğretir fallen order)

başörtüsü olan bir kadın olması neyi değiştiriyor ben onu anlamadım? neden vurgulama ihtiyacı hissetti ki? başörtüsü olunca benim vergim ile mevlid yapmış olmadı mı? yada laf ettik diye daha mı çok üzülmemiz gerekiyor?
  • insanı mesleğinden utandırırsınız be. sizi de haberciliğinizi de..
  • bu kanalda çalışan bir arkadaş benim hanımın arkadaşı. kendisi çalıştığı kanal hakkında şöyle konuşuyor.

‘biz bile bazen yaptığımız haberlere kahkaha atıp yok artık diyoruz’

antik sehir haber bültenini okmeydanı sgk hastanesi karşısından bildirdi.
  • klasik çete dayanışması. bu herif ve karısı da demek ki çetede önemli tipler

(bkz: islamcıların ikiyüzlülükleri)

edit: islamcılar senelerce “diğerlerini” lüks yaşantıları ile vurdu da vurdu. yaptığı tatilleri, kullandıkları arabaları vs.

şimdi bu davarlar diyor ki ulan param var harcıyorum. ulan sikik senelerce ağzını büzüştürüp ümmet aç demeyecektin o zaman. sen öyle dersen şimdi de ümmet sana sikik der. ama hakketmiyorlar mı?!
hesabın var mı? giriş yap