şükela:  tümü | bugün
  • abi ben anlamıyorum bunu neden yaparsın ? buna ne gerek var ?

sahte yağmur
  • yağmurun şiddetini anlatabilmek için damacana ile birinin üstüne su dökmek muhteşem bir fikirmiş gerçekten. tebrik ediyorum bu fikrin sahibini.
  • kafalar pırıl pırıl.
    eee mezununa eğitimlisine değil emmioğluna iş verirlerse, böyle sikko sikko sonuçları parlak fikir diye sürerler önümüze. sjdjdjkdks hakikaten rezalet.
  • ülke olarak, her işimizin katakulli olduğunu göstermesi açısından güzel bir örnek.
  • en doğru haberde bile yalan söyleme isteğini bastıramamanın sonucudur.
  • yaptıkları haberlerin kaynağı için güzel bir referans olmuş. yukardan birileri sahte bir haberi kanala aktarıyor. lol

bu kanalın çalışanlarının kalibresini, aralarındaki muhabbetlerini, dünya görüşlerini düşünmek bile içimi daraltıyor.
  • samanyolu tv'nin efekt unutmasından sonra türk televizyon tarihinde görülmüş en komik olay.
  • sahtecilik, yalan, dolan bunların ruhunda olduğundan şaşırtmamış yağmurdur.
  • olası su baskınları ve benzer rezilliklerde belediyelerini korumak için hazırlanmış mizansendir.

bakın ahan da beyle yağmur yağacak, bu yağmura mazgal mi dayanır altyapı mi dayanır savunmalarını koyun sürüsünün beynine işliyorlar şimdiden.

15 yıldır şeytan işsizdir. bunlar beni de geçti diyerek ücretsiz izne çıkmıştır eminim.
  • ne atv izlerim ne de haberlerine inanırım..
    b.kum bile daha kiymetlidir inan bak..
    ama bu güzel olmuş lan şimdi, çok da şey yapmayın işte bir şey yapmaya çalışmış çocuklar..