şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • entrylerini hanım kızlarımızın da okuduğu yazardır. ona göre revizyon yapmış daha ahlaklı bir dile geçmiştir.

burdan vesile olana selam olsun (:
  • yeni nesilleri yazar yaparken neden 1000 kere düşünmeliyiz'e güzel bir örnek.. sanırım kendisi 'yazar' yapılırken 1 kere bile düşünülmemiş yoksa sözlük önceden saygısızlığın prim yaptığı bir yer değildi.
  • (bkz: ak troll) (bkz: engelle)
  • şöyle (bkz: #69368585) über bir entry girmiş, sözlük seviyesini yükselten, attroll, kürtçü gibi sıfatları doğrulayan entryler girmediğini gözlemlediğim, kimsenin nickaltına girip içindekileri kusmayan yazar gibi yazar. * *
  • sedat peker'in öldüresiye dövdüğü kişi için "okşamak" ve "hahahah" terimlerini kullanmış yazar.

http://prntscr.com/gn6fut
  • reisine bir kendisine iki olan yazarımsı.

memleketin üçte birine varan kanun tanımaz, vahşi, toplum zararlısı kesimin sözlük distribütörü.

insan demeye bile şahit ister ya, hasbelkader yazar olmuş. daha ana dilinde yazma kabiliyetinden mahrum, suçu ve suçluyu övmek söz konusu olunca kahkahalarını salya gibi saçıyor ortaya.
  • deği ekşil sözlüğe, inci sözlüğe bile girememesi gereken ak hav hav. hav hav hav.
  • bana ‘’ orospu’’ diye mesaj atmış olan sevgili çok nadir beyinli yazar. örnek gösterdiği entryde sevişmeden ‘’benim fikrime göre’’ evlenilmemesi gerektiğine dair bir şeyler yazmıştım. erkeklerin önüne gelene çakması ve evleneceği kadının bakire olmasını istemesiyle ilgili bir başlıktı. umarım allahı ona kötü yollara düşürmez de benim gibi olmaz. uğraşmaya değmezdi aslında sevgili çomar için.
  • küfürbaz, terbiyesiz, seviyesiz bir akit. maaşlı falan değil o kadar bile beyni yok. durup dururken başka birisinin başlığına yazdığım bir entrye bir araba küfürle dolu bir mesaj atınca tanıdım kendisini. nick altına bakılırsa bu terbiyesizliği normal hali.

dolayısı ile, daha temiz bir sözlük için;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)