şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ing. gozukara, korkusuz, dotu yiyen.
  • xmms'in biraktigi yerden devam eden winamp-gibin.
  • linux ortamında ki en kaliteli media player.winamp ı unutamayanlar icin bir numara programdır.open source çılgınlıgına kapılmıssanız ekolayzırını biraz oynamakta yarar vardır.(alıştığınız audio çıkışları gibi değildir).ses çıkıslarını alsa ya aldıkdan sonra tadından yenmez.
  • gentoo üzerindeki tecrübelerime dayanarak diyebilirim ki winamp preset dosyalarıyla winampa kıyasla çok daha tiz sesler çıkaran yürütücü. ses kalitesi konusunda xmms daha iyiydi sanki. jump to file olayında ise ikinci defa j yaptığınız zaman önceki yazdığınızın olduğu gibi yerinde durduğunu görüyorsunuz. hata mıdır kullanım tercihi midir bilinmez ama jump to file olayı pek bi kullanışsız geldi bana. id3 düzenleme konusunda başarısız.
  • benim gibi sadece albüm klasörünü seç ve "audaciousla aç" şeklinde, gayet basit, hiçbir veritabanı oluşturmadan müzik dinleyenler için ideal player. isterseniz last.fm scrobble özelliği de var. ekolayzırı ve winamp2 skinleri ile de gayet güzel bir player. öyle kocaman yer falan da kaplamıyor itunes ve türevleri gibi... mis.
  • cross fade ve last.fm eklentileri ile tadından yenmez bir medya oynatıcı. hem basit, hem kullanışlı, arabaların kadranına bakıp "uvvv bu araba 220 basıyo" diyen çocuklar gibi diyebilirim ki amarok buna basar fakat hafif bir medya oynatıcı arayışı içinde olanlar ve winamp'la büyümüş nesiller için iyidir güzeldir.
  • amarokta olmayan flac ve ape desteğine sahip olabilen bir linux müzik oynatıcı. ses kalitesine önem veren kullanıcılar için amaroktan çok daha doyurucu sonuçlar alınabilir. birçok ileri düzey ayar seçeneklerine sahip ses pluginleri mevcuttur. bu pluginlerle oynanarak srs audio sandbox benzeri bir güzelleştirme yakalanabilir.
  • ing. cüretkar.

(bkz: presumptuous)
  • truva karakteri ismi gibi olduğundan korkusuz, cesur anlamı burdan hatırlanabilir. odaşyus.
  • o olmaksizin tek kulakla, tek gozle kullaniyo gibisin linux'u. zibilyon proje geldi gecti hepsine baktim denedim lakin ki o hala sandalyesinde oturuyor. yok lan $aka taam taht. crossfade ve winamp skiniyle zaten tam bir nostalsychfck.