61 entry daha
  • yolcu olarak bile binmedigim için katılamayacağım karşılaştırma.
  • avrupa'da araba olarak sayılmazlar.

avrupa'nın doğanı şahini sayılırlar.
    türkiye'de 95 model şahin 15.000 tl.

almanya'da 2016 model mercedes c 200 23.000 euro civarı.

https://www.autoscout24.com/…utton&zipr=200&mmvco=1

bu arabanın türkiye fiyatı ise 200.000 falan belki daha fazladır.

şaka gibi lan :)
    ama normal bi şaka olamaz, eşek şakasından daha taşaklı bi şaka.

bu arabaları türkiye zenginleri sıkıntıya girerek alırken, avrupa'da çok rahat bir şekilde alınabiliyor. tır şoförü bmw 6 series kullanıyor amına koyayım düşün yani. (bizim alamancı youtuber alican)

neyse ya bu konulara çok fazla kafa yormamak lazım. yediğimiz kazıklar içime çok fena oturuyor. en iyisi hiç bakmamak.

amaaaaan boşversene, köprülerimiz, yollarımız, en büyük havalimanımız var ulan dünya lideri türkiye olacak ulan!1!!1!

(geçen bi akpli arkadaşıma bu konuları açtım, mercedes 2000 modelleri 500 euro'dan satılıyor. 400 euroya araba alabilirsin bi de bizim duruma bak dedim.

adamın bana verdiği cevap şu,
    "o zaman burda herkes araba alırdı, millet sürekli kaza yapardı. böyle olması daha iyi."

adamin bakış açısı bu amk. götüne giren kazıklara gözünü kapatıp böylesi daha iyi diyebiliyor.

adamların hiçbir tepkisi yok haksızlıklara karşı.

bir toplum ancak hakkettiği yaşar.

ama arada biz de kaynıyoruz işte sıkıntı orda.)
  • kimse soylememis ama audi otomatik vites arizasi cikartirsa ki riski en fazla olan budur ve insani hayattan sogutur. sozluktede ornekleri coktur. birde hu acidan dusunun lutfen.
  • audi daha servise hitmrden yag yakmaya baslar. can sıkıcı durum.
  • sözlük fakirlerinin hiç lexus kullanmadığını anladığımız başlık. gs300 deneyin önce. sonra yıldız falan diye hava atarsınız
  • şu dsg li vw grup arabalarını mercedes bmw ile bir arada anmayın allasen.
  • tescilli fakir olarak yazıyorum, hangisi deseler bmw der konuyu kapatır, sonrasında mesut bir hayat sürerim.

not: üç markaya bırakın şoför olmayı yolcu bile olmadım.
  • üçü de almandır, ve en nihayetinde üçüncü havalimanımızı kıskanmaktadır. çok da şey yapmayın yani
  • 3 ün de 4 çekeri kıyaslanmalıdır. aksi takdirde audiyi bu kıyasa sokamazsınız. kar ve yağmurun bol olduğu yerde 4 çeker olmayan bmw, mercedes sizi üzer. 4 çekeri de katarsak her türlü bmw iyidir. eskiden olsa mercedes daha kaliteli derdim ama bmw o anlamda artık mercedesten kalır yanı yok ve hatta daha iyi.
270 entry daha
hesabın var mı? giriş yap