şükela:  tümü | bugün
  • hassiktir dediğim versus. adam audi ile mercedes kıyaslamış. bu iki markanın aynı cümlede kullanılması ancak şu şekilde olur: "audi mercedes'in götünün gılı olamaz. bmw ise, eh işte!
  • olsa da kötülesek.
  • kullanan, kullanmış yazarların yorumlarını beklediğim karşılaştırma.

valla o mercedes’in 3 saniye süren kick-down’u her şeyi bok ediyor. ayrıca dynamic select koymuş adam sürüş modunu değiştir diye ama otomatik bir mod koymamis.

e ben bunlarla uğraşmamak icin otomatik vites araba alıyorum sen bana başka dert çıkarıyorsun.

felsefeye ters.
  • bazılarına sahip oldum, bazılarına arkadaşlardan deneyimledim. hepsi de güzel araçlar ama birşeyler hep eksik kaldı.

sahip olana kadar aklımın ucunda bile geçmezdi... alacak karşılığı mecburen sahip olduğum, jaguar xf'i hepsine karşı tek geçerim. 1. ayımız henüz dolmadı ama aramızdaki aşk çok hızlı başladı ve hergün çok keyifli geçiyor.

teknoloji, yakıt, hız, güvenlik, özellik, tasarım... tamamı bu araçta birleşmiş. motor 3.0d ama tüketim inanılmaz. uzun yol 5.1, şehiriçi performanslı max 8, ekonomik kullanın 6.2 lerle dolaşıyorum.
  • 3'ü de iyidir

bu asar, öbürü keser, şu kraldır öbürü leş v.b. boş yorumlara bakmayın

aralarında karakter farkları vardır ama, 3'ü de iyidir,

iyi otomobilin karşılığı bmw'nin 5'i, mercedes'in e'si, audi'nin a6'sıdır
  • başlık :
    audi, bmw ve mercedes

içerik:
    onları geç şimdi de bir jaguarım var üfff anlatamam. zorunlu olarak kullanıyorum ama o bilgi önemli. büyük paralarla oynuyorum hani anladınız mı? yemyeşil gorücem şimdi buraları hadi bakiyim.

ilginç bir kitleyiz.

eksik kalmasın: kişisel tutkulardan ötürü mercedes diyeceğim karşılaştırma.
  • hepi topu 3 seçenek sunulan başlıkta adam “mmm bazılarına sahip oldum, bazılarına arkadaşlarımda deneyimledim” yazmış. 3 seçenek var la zaten. a-b-c. ne bazısı. gerçi arkadaş üçünü de beğenmemiş jaguarım var demiş. jaguar başlığına yazaydın o zaman.
    bu markalardan sadece birine sahip oldum. otomobilin benim için anlamı eşşeğin modern halinden öte birşey ifade etmediği için ve diğerlerini bilmediğim için kıyas yapamadığım anket başlık. jaguarım olsa böyle rahat konuşmazdım heralde.
  • hepsi alman malıdır.
  • bmw hiç tarzım olmadığı halde ilginç bir şekilde bmw’nin en çok hoşuma giden aracı 5 serisidir. bu araçların içerisinde gerek uzun yol gerek sağlamlık gerek aile kullanımı açısından en iyisi 5 serisidir . audi a6 quattro kullandım bu araçta bir süre sonra şanzıman gerçekten riskli,böyle bir eksi yanı var . mercedes her yönüyle iyi ama her yaş’a hitap etmiyor . bmw ise kendini kanıtlamış şanzıman ve motoru var.aracın agresifliği bir yana dursun aynı zamanda sakin de bir görüntüsü var . her yola yatması açısından tercihim bmw’den yana olurdu ama diğerleri de yıllarca güncelliğini koruyacak ve üzmeyecek araçlar.
  • 3 arac da binmiş birisi olarak (ödünç olarak tabi ki) dış tasarım konusunda audi a6,

e ile 5 serisinin iç dizaynları çok güzel ama iç dizayn teknoloji vs gibi zımbırtılarda e serisi (e220),

sürüş, yol tutuşu ve performansta ise 5 serisinin (5.25 xd) alacağı versustur.