• sıkıntı değil kardeşim benim corsada da yok. ilk zamanlar biraz stres yaşıyorsun sonra aslında usb'nin aslında o kadar gerekli olmadığını anlıyosun.

olsa iyi olurdu fakat koymamış ibneler işte.
  • o daha birsey mi?

80-100bin euroluk ki bu almanya fiyati, porsche cayenne'de, panamera'da navigasyon yok. pdc'yi bile ekranli istersen extra ödemen lazim.

misal 911 gt3 rs'te bi opsiyon var akillara zarar. araba stadart xenon ile geliyor. bunu sidik sarisi, normal halogen fara bedavaya cevirttirebiliyorsun. simdi diyeceksin aga sen manyak misin? degilim. yalniz alan adam toplamda 5-6 kg kadar bir agirlik tasarrufu sagliyormus.

ikinci akillara zarar opsiyon arabanin aküsünde. normal araba aküleri 90-110 ah arasi oluyor. porsche sana diyor ki, 10kg daha agirliktan tasarruf edebilirsin. yalniz akü 100ah'luk degil, 60lik gelecek. ve sen bunun icin 2000euro extra ödeyeceksin.

seneler önce bi x5 görmüstüm. düz vites, kumas koltuklu(deri degil). halen aklima geldikce düsünürüm. 70bin euroluk arabaya deri koltugu standart yapmayan satici mi, yoksa 70bin euro verdikten sonra 2500 daha vermeyen alici mi daha mal diye.
  • a3 ve a4 için de geçerli durumdur.
    ben de bulamamıştım valla.
  • virus bulaşmasın diyedir belki. bilemeyiz. nihayetinde alman pimpirikliliği bu.
  • dert ettiğin şeye bak. al bi tane "kawai" marka usb girişli teyp, bangır bangır dinle.
  • iett otobüslerinde usb girişi bulunma ihtimalinin audi a6'dan daha fazla olması garip düşüncelere götürdü.
  • ekleyin çift girişli usb'yi bu iş huzur içinde çözülsün. usb olmadı, çakmak girişi olur. o da kâfi.
  • sorundur. ancak a7'de giderilmiştir. olmasaydı nasıl olurdu bilemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap