şükela:  tümü | bugün
  • 450 hp'lik canavar audi a6'nın station wagon karoserli modeli.
  • audi'nin amaci ne, neyin pesinde ki boyle arabalar cikartiyor dedirten iki modelden audi rs4 olmayani.
  • ''bir rs6 durur, içinden futbol forması ve kramponlarıyla michael schumacher çıkar, kramponlarını giyer va almanya amatör ligindeki takımında top koşturmak için sahaya yavaş adımlarla girer''

bu sahne geçen gün ntv'de yayınlanan transbilmemne sports da yayınlandı. schumacher gibi her türlü ferrariye anında ulaşabilecek bir kişi rs6 ya biniyorsa vardır bi bildiği dedim içimden.

off offfff. rüyalarımın arabası valla.
  • radar onaylı 337 km/h görmüş bir otomobildir. düşünün; lambo kadar hızlı bir aile otomobili ve arkada çocuğunuz oturuyor. süper olay!
  • bu araç hakkındaki en yarıcı ve de gerçekçi yorumu topgear.uk'de aracı test edenler yapmıştır:

"if this was your perfect family car, then what the hell else is in your garage?"
  • türkiye'de 193.032 € karşılığında sahip olabileceğiniz aile otomobili*.
  • bir araba dusunun ki arkada salincak, mangal, mikasa top, sise sise raki, kasa kasa bira, kavun karpuz; 4 arkadas, short, t-shirt, ayakta terlikler piknige gidiyorsunuz. derken arkadan; altinda kirmizi porsche carrerasi, yan koltukta manken sevgilisiyle bir futbolcu bozuntusu size selektor yapiyor, piknik modunuzla ve station arabanizla alay edercesine arkaniza yapisiyor. ta ki siz gaz pedalina kokleyene kadar....ufak bir tebessum, ufak bir veda...!!! iste piknigin keyfi boyle cikar...
  • bağdat caddesinde gördüm geçen gün. yanımdaki arkadaşım arabanın o beygirde olabileceğine inanamadı. station wagon ya... tokatlayamaz.

gece saat 12 gibi olduğu için, şöför abimizde bakışlarımıza cevap verdi ve güzel bir kalkış yaptı. dört saniye sonra zaten o dümdüz caddede stop lambalarını zor görür hale geldik. bu da böyle bir anımdır.
  • paraya voleyi çakarsam, evlendiğimde satın alacağım araç. çocuklarımı arka koltuğa oturtup, aile babası olarak serseri tokatlamanın keyfine varmayı planlıyorum. hayır, sorumlu bir babayım.