şükela:  tümü | bugün
  • 450 hp'lik canavar audi a6'nın station wagon karoserli modeli.
  • ''bir rs6 durur, içinden futbol forması ve kramponlarıyla michael schumacher çıkar, kramponlarını giyer va almanya amatör ligindeki takımında top koşturmak için sahaya yavaş adımlarla girer''

bu sahne geçen gün ntv'de yayınlanan transbilmemne sports da yayınlandı. schumacher gibi her türlü ferrariye anında ulaşabilecek bir kişi rs6 ya biniyorsa vardır bi bildiği dedim içimden.

off offfff. rüyalarımın arabası valla.
  • radar onaylı 337 km/h görmüş bir otomobildir. düşünün; lambo kadar hızlı bir aile otomobili ve arkada çocuğunuz oturuyor. süper olay!
  • türkiye'de 193.032 € karşılığında sahip olabileceğiniz aile otomobili*.
  • bağdat caddesinde gördüm geçen gün. yanımdaki arkadaşım arabanın o beygirde olabileceğine inanamadı. station wagon ya... tokatlayamaz.

gece saat 12 gibi olduğu için, şöför abimizde bakışlarımıza cevap verdi ve güzel bir kalkış yaptı. dört saniye sonra zaten o dümdüz caddede stop lambalarını zor görür hale geldik. bu da böyle bir anımdır.
  • paraya voleyi çakarsam, evlendiğimde satın alacağım araç. çocuklarımı arka koltuğa oturtup, aile babası olarak serseri tokatlamanın keyfine varmayı planlıyorum. hayır, sorumlu bir babayım.
  • audi'leri pek sevmem ama buna (2013) direk aşık oldum. özellikle önü filan muhteşem. kemale ermiş alet. süper.
    http://www.youtube.com/…tailpage&v=8ueausfwdcc#t=8s
    burada dondurup bakın.
  • bizim araba diye bindiklerimizden bambaşka birşey, zaten böyle bir şeye "araba" demek başlıbaşına hakaret ya neyse.
  • vergi vs ile 620.000 tl olan otomobil.

şaka değil. bir station vagon aile otomobili bu. lan bu paraya millet ev alıp (yerine göre 1,2,3) ömür boyu yaşıyor, ailesine yuva kuruyor!!

nasıl bir fiyat politikanız var ki bir otomobile bu para ödensin? bu arabanın ederi bu mudur? nasıl skik bir ülkeyiz ki diğer ülkelerin 3 katı fazla ödeyerek, aradaki farkı devlete vergi olarak ödeyip ayrıca ferit şahenk denen ezik ülkenin üretmeden en zenginlerinden olabilsin diye ödüyoruz?

lan zaten yaşam kalitemiz yerlerde, devlet içtiğimiz sudan yaktığımız benzine kadar tepemize binmiş, bir de bu asalak ihracatçı sülük gibi emiyor, yetmiyor anasını satayım.

edit: sevgili agamemnon ve cabus uyardılar sağolsunlar, vergisiz fiyatlar avrupa ile aşağı yukarı aynıymış, sonuçta yine hayvani vergi yüküyle fiyatlar zirve yapıyor. benim şahenke atarlanmam da geçmiyor tabii ki. üretmeden zenginleşmeye devam...