• audi a4'ün güçlü motora sahip sportif versiyonu. 4 tekerlekten çekişlidir (bkz: quattro). iki karoser seçeneğinde sunulur **.

twin turbolu 6 silindirli, 2,7 lt hacminde 250 hp gücünde motora sahip olan araç; 0'dan 100 km/s hıza 5,9 sn'de çıkabilmekte, 230 km/s hıza ulaşabilmektedir.

bir de bunun da üstünde daha vahşi bir versiyon daha vardır (bkz: audi rs4).
  • yeni modelinde 4,2 lt hacminde v8, 344 hp'lik bir motor kullanılan ve bu motor sayesinde 5,6 sn.'de 100 km/s'ye; sadece 20,6 sn.'de 200 km/s hıza çıkabilen, 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip (bkz: quattro); kanımca bmw m3'ten daha çekici bi otomobil...
  • (bkz: audi s3)
    (bkz: audi s6)
    (bkz: audi s8)
  • direksiyonu audi ttrs inkine benzese tadindan yenmeyecek olan, surunce keyif veren otomobil. 0-100 km yapinca hissettiginiz kuvvet yaklasik 1gye kadar variyor. boyuna zarar vermemek icin koltuga iyice yaslanin.
  • önümüzdeki hafta içi elime geçecek olan araç. daha önce kullanmış kullanım inceliklerini bilen suser kardeşlerin yeşillendirmesini rica edeceğim

edit: aldım suserlar. bu araç bir harika dostum. arabayı ışıklarda frenle dizginlemeye çalışıyorum 3.0 motor ve 220 beygirin gücünü hissetmek gerçekten çok keyifli. ayağını frenden çekince yirmiye varıyor hızı kaç kez onumdekine bindirmekten son anda kurtuldum :d
  • ciddi anlamda yağ seçen, sadece castrol ile dişe dokunur olumlu etki gösteren araçtır. taze yağa verdiği başarılı reaksiyon ve uyum hızı için kesinlikle başka marka düşünülmemelidir. kronik ısınma sorunu olan b6 kasa için bu açığı kısmen de olsa kapatmakta en etkili çözümdür.
  • guzel arac. tek turbolu 3 litre v6, yaklasik 350hp. 0-100 4.4 saniye. 100-200 bandi da oldukca canli.

bana bmw 340i'den bir tik daha hizli gibi geldi. ama m3 gibi uyusturucu bagimlisi bir hali yok, istediginizde oldukca sakin takilabiliyorsunuz. m3 devamli olarak gazla diyor, kic atiyor falan. bunun zamanina gormus gecirmis ama artik yasini almis olgun abi havasi var. zaten m3'un rakibi bu degil rs4.
hesabın var mı? giriş yap