şükela:  tümü | bugün
  • son yuzyilin bence en vasat reklamlarindan birini yapan firmadir. 'vatan ta ta ta tan' bile cok daha iyi.
    reklamlari tahminimce es dost biraraya gelip cep telefonlari ile cekmisler ve ilk basta hedef yerel tvler iken ani bir kararla ulusal kanallara cikmaya karar vermisler. bir reklam kusagi boyunca bes kez cikmasi da cabasi.
    boylesi bir reklam vizyonu olan firma ne kadar iyi akilli ev sistemi kurabilir bilemem.
  • reklamını yapmasalar daha çok satış yaparlar. dünyanın en kötü reklamcılık ve oyunculuk anlayışı.
  • yasal uyarı: bağıran apartman kadınları içerir.
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz deniyor ya hani. oluyor!
    evimde şundan olsa, o reklamlardan sonra söktürürüm. o derece rahatsız oluyorum.
  • benim bildiğim bu şirket epeydir var ve sözlükte başlığı iğrenç reklamlarının yayınlanmasından sonra açılmış. reklamının kısmen başarılı olduğu söylenebilir.
  • daire başına 2500 tl istenen sistemlerdir.

(bkz: oha)

o sistemi bir kaç arduino ve bir raspberry pi, tetikleyiciler, uzaktan yönlendiriciler, röleler ve yeterince açma kapama donanımı ile 150-200 tl civarına mal etmek mümkün lan
  • bunun olmadığı evi kimsenin almadığı imajı verilen reklamlara sahip üründür.

ev deniz manzaralı > siktir et.
    üst kalite demir, çimento kullanıldı > siktir et
    tüm deprem yönetmeliklerine uygun bir ev > siktir et
    havuz, jeneratör, uydu, çift asansör, güvenlik var > siktir et
    fiyatı da uygun > siktir et
    audio diafon yok > yoo dostum yoo bunu kabul edemem. almıyorum.

müsait arsa bulursam prefabrik 5 tane ev koyacağım, içinde hiçbirşey olmayacak ama audio akıllı ev sistemi taktıracağım sonra ev başı 100 bin den okutacağım. gelsin paracıklar.
  • reklamı çıkınca televizyona kafa göz dalasım geliyor, reklamdaki kadın benle konuşsa o şekil , evin duvarına kumanda diye monte ederim. o derece s.k.k reklamları var.
  • reklamı yerel tv reklamlarıyla yarışmaktadır. reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü tarihe gömmüştür.