şükela:  tümü | bugün soru sor
 • almanya'da hifi sistemler icin pahali ve cok kaliteli kablolari bulunan marka.
 • ayrıca şu aralar audioquest dragonfly isimli usb dac'leriyle de ses getiriyorlar.
 • ses ve görüntü kablolarının yanında dac üreten şirket.

  http://www.audioquest.com/
 • eminim kalitelidir, bozulmuyodur hiç, kıçı başı kopmuyodur. kesin gelip ''cahil cahil konuşuyosun a.k'' diyip teknik açıklama yapacak insanlar vardır ama..

  yarım metresi 800 pounda hdmı kablosu
  http://www.custom-cable.co.uk/…erconnect-cable.html

  bir metreden azı 470 pound'a iphone kablosu
  http://www.custom-cable.co.uk/…tning-usb-cable.html

  alan varsa aklını sikeyim hiç kusra bakmasın.

  bu ürünü üretenler o kadar kişi insan acaba ne düşünüyorlar bunları üretirken? 20 liralık şeye 2000tl verdirten pazarlama ve mühendislik etkisini alkışlıyorum. hakkaten.

  en adi bakıri elektrik tesisatında kullanılan kablolara emanet etmiyoruz hifi'lerimizi tabii ki de, kimse de demiyo ki aga bu nedir?

  adamlar sıkıntıdan kabloların dışını karbondan falan kaplamaya başlamışlar mınaki.

  http://www.audioquest.com/
 • lan olm bu kadar sığ olmayın ya. madem buralara gelip ahkam sıçacaksınız onu da bir şekille yapın, hayatta bir iddianız olsun, hedefiniz yüksek olsun. 800 pound'a hdmi kablosu nedir ya? bsg.

  audioquest aslanlar gibi hifi kablosu üreten bir firmadır. türkiye'de kişi başına düşen milli hasıla fiyatına çatır çatır amfi-cd çalar, amfi-pikap ara kablosu satar. parasına da değer. wel signature'ın yarım metresi 6000 dolar iken düşük bütçeli sistemler için üretilen wild blue yonder serisi 3400 dolardır.
 • hdmi, usb gibi dijital data ileten kabloları böyle fiyatlara almak gerçek bir aptallıktır.

  audioquest'in farkını ortaya koyduğu kablolar analog olanlar. yani amfiden hoparlöre, dac'den amfiye gidenler. bunların üretiminde kullanılan bakır/gümüş/altın oranları sesin karakteristiğini ve kalitesini çok ciddi biçimde değiştiriyor. fark gece ve gündüz kadar oluyor.