şükela:  tümü | bugün
  • piyasada var olan en üstün hifi dac'lerden biri. üstelik bu performansı 150 dolar gibi bir fiyat etiketiyle sağlıyor. 2.1 volt ile çok güçlü bir çıkışı var. rahatça hifi kulaklıklarla ve amfilere bağlayarak hoparlörler ile kullanabilirsiniz. detay ve denge muhteşem. sahne genişliği bu alanda en iyilerden biri. bass'ların, midlerin, tizlerin uyumu kusursuz.

    şu ana dek bang & olufsen beoplay h3 ve harman kardon cl kulaklıklarla denedim. hakkında belirtebileceğim en ufak kusur yok. kulaklığın maksimum kapasitesi neyse onu alırken hiçbir çatlama ya da bulanıklaşmaya rastlamıyorsunuz. enstrumanların katman katman kontrastı harika. jazz olsun klasik olsun metal olsun her vokali ve enstrumanı birbirinden bağımsız olarak takip edebiliyorsunuz. bu kadar detay elbette kusur da gösteriyor. kötü kaydedilmiş, mixing'i ile uğraşılmamış, icracısı iyi olmayan enstrumanlardaki her türlü hata cam gibi farkediliyor. bu yüzden dragonfly red sadece en iyi kayıttan geçmiş albümlerle gerekli deneyimi sunuyor. bu konuda stüdyoya dev battaniyeler asmaya kadar giden çabalarıyla metallica'nın black albümü önerilir.

    piyasada inanılmaz pahalı dac'ler var. testlerde dragonfly red'den ya daha kötüler ya da en fazla ihmal edilebilir derecede iyi çıkış değerleri veriyorlar. yaşayan efsane dragonfly red. marantz amfi ile elac hoparlörleri beslemek için gün sayıyorum.