şükela:  tümü | bugün
  • batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne seren ve bundan para kazanmayı amaç edinmiş gerçek bir profesyonel. kendisini çok kınıyorum. yazık, yazık, edepsiz, terbiyesiz.
  • the fappening sürecinde o kadar ünlünün am/göt/memesini gördük biri bile şu 95'li sanatçı kardeşimize yaklaşamadı.
  • sektörde yeni bir soluk.
  • söylenecek çok söz yok.bizim tabirimizle kötü yola düşmüş,onlara göre ise çok iyi bi yolda olan güzelcene bir kız.allah bize bağışlasın.
  • eğer bir gün batı'nın ahlaksızlığından vazgeçip çog pişman olup doğru yolu bulmaya karar verirse gelsin ofisime bir çayımı içsin. elbet kendisine bir yardım eli uzatır derdine bir hal çare bulmaya çalışırız.

tanım: henüz doğru yolu bulmamış kişi.
  • kendisinden sonra benim icin hicbirsey eskisi gibi olmamistir, olamayacaktir.
  • orta ölçekli şirketlerin ticari aracı gibi. herkes biniyor ama kimse sahibi değil. bu ne yaman çelişkidir derken batı'nın ahlaksızlığından faydalandığını hatırlıyoruz ve derhal kınıyoruz. eved. ayrıca bujileri meme yabmış.
  • büyük usta tolkien, yüzüklerin efendisi isimli kitabında şöyle bahseder bundan;

bütün abazanlara hükmedecek tek bir göt,
    hepsini o bulacak,
    hepsini bir araya getirip,
    batı'nın ahlaksızlığında birbirine bağlayacak.
  • şunu irem derici'ye söyleseler bir şarkı daha yazar öyle mutlu olur.
  • atilla ilhan'ın bir şiirine konu olmuş aktris.

--- spoiler ---

boybos tamam ağzı bütün diş
    tevahür bir kadın bol memeli
    hayli genç kız dudağı çiğnemiş
    çok erkek ağzına girmiş dili
    yüksekkaldırım'da fahişeymiş
    şaşı mustafa'nın yalancısıyım

hüneri dört kişiyle sevişmekmiş
    ikisi kadın olacak ince belli
    yok canım yoksulluktan düşmemiş
    yaradılışı kahpe ruhu işveli
    galiba hiç kimse başedememiş