şükela:  tümü | bugün
  • silahli iha'larin yere serdiği bölücü leşlerin üzüntüsüyle yerli ihalarimiza bok atmaya calisan yazar.
  • lan adamı uçurmuşlar ya la !
    başlık açtı diye adamı uçurmak nedir hay arkadaş. olaylar buraya gelene kadar sorun yok, buraya gelince en kolay yapılacak iş, en zayıftan çıkarmak acısını. garip amk...
    türk askerinin yakılmasını başlığını açtıktan sonra silik yiyen yazar!!!
  • 22 aralık 2016 ışid'in 2 türk askerini yakması başlığını açan yazardır. görüntü linklerini entry'sinde vermediği halde uçurulmuştur. kabahati ne bilmiyorum da. işte bunlar hep demokrasi! ekşi de artık ileri demokrasi! ruhu şad olsun diyelim.
  • kendisi uçurulmuştur, uçurulma nedeni de kendisi olmasaydı muhtemelen medya tarafından saklanacak olayı ekşi sözlükte duyurması.

uçurulmasına sebep olacak şeyleri kısa bir süre sonra mesajını düzenleyerek silmesine rağmen uçurulmuştur.
  • sözlük formatına aykırı entry girmediği halde uçurulmuş yazardır. teşekkürler kanzuk.
  • uçurulması, bugüne kadar gördüğümüz en trajik sözlük uygulamasıdır. saçmalığın daniskası, otosansürcülüğün şahı, yanaşmacı zihniyetin dik alasıdır.

siktirip gidelim de yeni şafak'ta okuyucu yorumlarını okuyalım bari. sansürlü ekşi sözlüğün de o boklardan bir farkı yok yani.
  • uçurulması,ekşi sözlüğün tarihine kara bir leke olarak geçmiştir.skandaldır,başka bir açıklaması yok...
    en sevdiğim arkadaşımın vefat haberini almış gibi hissediyorum...5 dakikalık aralarda bile elime her telefonu aldığımda hasret giderdiğim arkadaşımın...allah rahmet eylesin ekşi sözlük...sende diğerleri gibiymişsin...
    daha 2 gün önce yazar olduğumda inanılmaz derecede mutluydum.birazcık hevesimi alsaydım,bu hesabı kendisine seve seve verirdim.senin gibi cesur yazarlara ihtiyacı vardı sözlüğün...
  • yakılarak şehit edilen askerlerle ilgili başlığı açan ve video, görsel paylaşıp bizlere haber veren yazar. birilerinin ağzının tadı bozulmasın diye tamamen keyfi olarak uçurulmuştur. çünkü çok geçmeden silmişti videoyu görseli vs. buna rağmen ''sen misin uykucu şirinleri dürten'' denilerek yol verildi. sabah geldik ne görelim konuyla ilgili bütün başlıklara sansür gelmiş yakmak kelimesi çıkartılmış sözlükten.

bugün susup yokmuş gibi yapmaya devam, o ateş seni de saracak buna inan.
  • ben hayatımda bu kadar rüzgara göre yön değiştiren adamı bir arada görmedim.

neymiş efendim video yayınladı diye uçurulmuş ve haklı bir uçurmaymış. lan adam videosuz başlık açsa yemediği küfür kalmaz, herkes pkk'lı der, mesaj kutusu küfürle dolar ve sonunda yine sözlük tarafından uçurulurdu. buna da sözlüğü boşuna galeyana getirme diye uyduruk bir şey bulurlardı. yazarı bildiğin uçurmak istemişler sadece bunun başlığını açıp, bunu duyurduğu için. yazar arkadaşı şehit ilan ediyorum kendini bu konuda öne atarak uçurttuğu için. çünkü öyle bir başlığı şu sözlükte açmak bugünden itibaren anlaşıldığı üzere her türlü uçma sebebidir.

edit: imlâ
  • ucurulduguna üzüldüğüm yazar. böyle önemli bir konuda, uyarıyla birlikte kaynak göstermesi, son derece normal. sözlükteki başlığı gördüğümde, link yoktu. her kafadan ayrı ses çıktığı için, ingilizce arama yaptım, ve yabancı bir haber kanalında videoyu izledim. normalde, hayvanlara yapılan işkence tarzı videoları, şiddet içeren videoları izlemem, izleyemem. buradaki fark şu: gerçek ya da sahte olduğunu anlamak için, o videoyu izlemeliydim. bunun böyle olduğunu, şu sözlüğü kuracak ve devam ettirecek zekaya sahip insanlar da biliyor. aynı kafayla, bu konudan hiç bahsetmeyenleri memnun etmek için, yokmuş gibi davranmak da mümkün? o günler gelmez umarım.
    yillar önce, yazar değilken, en güvenilir haber alma kaynagimdi sözlük. pkk'nin kaçırdığı 2 asker haberini, genel kurmay reddederken, sözlükten öğrenmiştim. sonra yavaş yavaş gazeteleri bıraktım zaten. biraz araştırmayla, genel olarak, gündemi rahatça takip edebildiğim, güzel eksi sözlüğüm...
    augustory, linki kaldırmışken, üstüne ucurulmasının hiçbir mantığı yok.