şükela:  tümü | bugün
  • hastasıyım.
    bana dehset sevimli geliyorlar. onları o enerjik halleriyle gordukce enerjim yukseliyor yeminle.
    klonlayıp cogaltmalıyız kendilerini bence.
    -gulucuk de gulucuk-

dunyanın buna ihtiyacı var. hahayt.

gupusguzel bir gun diliyorum hazır canlı yayına cıkmısken.
    mutlu ve neseli kalın.
    uc gunluk dunya....
  • (bkz: gülümse erkekler pozitif kızları sever)
    ahahahah.

nefret edeni de cok ama onlar hep huysuz.
    ben seviyorum, seversem abartırım.
  • dibini dovduruyordur.
  • ingilizcesi soylemis diyorlar:

bright, colorful, vivid, cheerfull, lovefull, smiley, dynamic, spirited, memorable, good-natured, joyfull, optimistic, pleasant, goodest, hopefull, sparkling, lively. u have one life, if u live it well one is more than enough....
  • vurduruyordur.
  • enerjik dostluğu yorar belki ama güzel resetler kafayı**
  • ılla ki neseli olmak zorunda degil bu kisiler. bir sekilde girdikleri ortamda dikkat cekerler, akilda kalirlar.

sevin onlari. cok azlar zira.
  • artısı da eksisi de fazladır. ama ben memnunum ki durumdan.

artısı eglenecek bir seyler bulur, yoksa uydururlar. neselilerdir. keyiflilerdir. daimi bir mutluluk halindelerdir.

eksisi ise boyle yuklu enerjinin negatif tarafı da yukluce gelir, en bedbaht olaylar da kendilerini bulur.

valla ben mutluyum. acı esigim cok yuksek, simdiye kadar kaldıramayacagım kadar nice felaket yasasam da bir felaket yasamadım, allah beterinden saklasın da gucluyum, dirayetliyim.

hissiyatlara dair cok enerji biriktiriyorum. mesela sevme esigim de diger insanlardan cok farklı, cok yogun seviyorum sevince misal. ama ben hayatı boyle koyu renklerle ve hissiyatlarla yasamayı seviyorum ki. daha manalı yasıyormusum gibi geliyor.

hayat zaten bir enerji olayı degil de nedir abidin? varlık da yokluk da enerjiden geliyor.
    aurası yuksek insan da yogun enerjisiyle "ben buradayım, hayatındaki mutlulugu ve neseyi arttırmaya geldim...." diyor.
    daha ne olsun?
    -gulucuk de gulucuk-
  • aura ne lan?
  • mutlaka etraflarında amiplerin olduğu dopamin insanları.