• otomobil fuari.
  • auto europe group üyesi, doğan yayıncılığın haftalık otomobil dergisi... yayın hayatına 1992 yılında başlamıştır... bence benzerleri arasında hem içerik hem de güncellik bakımından en iyisi...*
  • bugün itibariyle bana bir adet logolu şapka gönderip gözlerimi yaşartan; "demek anketlere katılıyoruz, ve bizi kaale alan birileri oluyor" dedirten dergi...
  • ekonomik kriz nedeniyle 2001 yılında yapılamayan, bizi o muhteşem ötesi teknoloji harikalarını görmekten eden; iki yılda bir yapılması planlanan, 2002 yılında yapılması ise hala görüşülen ve zannımca seçim + ramazan ayı nedeniyle 2003 nisan'ına ertelenecek olan otomobil fuarı...
  • bu sene, cnr'da 26 nisan - 4 mayıs arası düzenlenecek olan otomobil fuarı... (bkz: auto show 2003)
  • hiç işim olmamasına rağmen işyerindekilerin sabahtan beri muhabbetini etmeleri sayesinde gezmiş kadar olduğum araba şeyi. yok saab standındaki hatunlar şöyleymiş yok mercedesin yeni modeli böyleymiş beynimi sikti eşşoleşşekler arabadan da tiksindim hatundan da tiksindim dünya malında gözüm kalmadı...
  • (bkz: no show)
  • web adresi http://www.autoshow.com.tr/ olan, türkiyede ki en iyi haftalık otomobil dergisi. hem içerik hemde fiyat bakımından.
  • bugüne kadar hiç bir otomobili eksiksiz bulduğunu göremediğim dergi... evet mükemmel bir otomobil çok zor birşey ama bence test kriterlerini tekrar gözden geçirmeliler... yada eksikleri katogorilere ayırmalılar kullanımı etkilieyip etkilememsine göre..
  • son zamanlarda içeriği ciddi olarak eksilmiş, orjinalliği kalmamış otomobil dergisi.
    2-3 test ve bazı haberler dışında karşılaştırma, inceleme gibi köşeler direk auto bild veya diğer dış kaynaklardan alınma genellikle. ve çok tekdüze bir dili var. belli bir şablon dışına cıkmıyor ki bunu 10. yıl özel sayısında kendileri açıklamışlardı.
    web sitesinden bugüne kadar yapılmış tüm testlere ulaşılabilir.
hesabın var mı? giriş yap