şükela:  tümü | bugün
 • araba meraklilarinin biraraya gelip aktivite yaptigi, tartistigi, eglendigi, yaris maris yaptigi vs. club.

  turkiye'de butun arabalarin birarada bulundugu bi club icin;

  http://www.autoclubturkey.com/
 • yeni bir, otomobil temizlik ve bakım merkezi.
  http://www.autoclub.com.tr/
 • car care sektörünün yeni lider firması. gerek kullanılan ürünler gerekse bilgili eğitimli personelleri ile sektöre yeni bir soluk getirmişlerdir.
  öyle ki alman menşeli rakibinin çoğu bayiisi autoclub olmuş, turunculara bürünmüş.
 • www.arabam.com üyelerine özel 289,00-tl bedelli act45, detaylı temizlik ve ozonla sterilizasyon paketi yaptırdım. haliyle sabah bırakıp akşam aldım aracı lakin ne göreyim ! yakıt 1/8 azalmış.

  evin yolunu tutmuştum çoktan. acaba dedim neden azaldı, klimaya bir dokundum adamlar soğutma fonksiyonunda en yüksek ayarda çalıştırmışlar klimayı. koltukları tavanları yıkayıp ahtapotla kurutup kurutmadıklarını bilmiyorum lakin benim klima epeycene bir çalışmış.

  1/8 yakıtta değilim de niye yani?

  içini güzel temizlemişler o ayrı.

  bir daha mı? asla.
 • arkadaşlar sonax başlığından buraya geldim. yeni sonax'mış sanırım burası.

  arabaya pasta cila, boya koruma, en önemlisi de çizik yerlere boyasız ve atıldığı belli olmayacak şekilde profesyonelce rütuş yaptırabileceğim, cam filmi çektirebileceğim ataşehir civarındaki en iyi firma ya da yer neresi, bilen varsa acil yeşil edebilir mi?

  edit : bir arkadaş zybart dedi. onun haricinde herkes cevap gelirse bana da haber ver diyor. zybart'da da diğer hiç bir firmada da çizik gidermeye dair bir hizmet gözükmüyor. cilayı atacaklar, kaybolursa olacak heralde. yok mu arkadar şöyle iziklere lokal çalışıp, komple boyamadan yeni gibi yapacak, pırıl pırıl yapacak bir yer?
 • ben çocuktum burası forum sitesiydi severek takip ettim. aynı çizgide devam eden techturkey de son bir kaç yıldır takip ettiğim bir forum sitesi. şimdi ise detailing merkezi olmuş act. avrupa yakasında en iyi şubesi autojoy tavsiye ederim.
 • anadolu yakasında hangi şubesinin düzgün iş çıkardığını merak ettiğim firma. işlem yaptırıp memnun kalan yazarlar yeşillendirsin lütfen.