şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir, otomobil temizlik ve bakım merkezi.
  http://www.autoclub.com.tr/
 • car care sektörünün yeni lider firması. gerek kullanılan ürünler gerekse bilgili eğitimli personelleri ile sektöre yeni bir soluk getirmişlerdir.
  öyle ki alman menşeli rakibinin çoğu bayiisi autoclub olmuş, turunculara bürünmüş.
 • www.arabam.com üyelerine özel 289,00-tl bedelli act45, detaylı temizlik ve ozonla sterilizasyon paketi yaptırdım. haliyle sabah bırakıp akşam aldım aracı lakin ne göreyim ! yakıt 1/8 azalmış.

  evin yolunu tutmuştum çoktan. acaba dedim neden azaldı, klimaya bir dokundum adamlar soğutma fonksiyonunda en yüksek ayarda çalıştırmışlar klimayı. koltukları tavanları yıkayıp ahtapotla kurutup kurutmadıklarını bilmiyorum lakin benim klima epeycene bir çalışmış.

  1/8 yakıtta değilim de niye yani?

  içini güzel temizlemişler o ayrı.

  bir daha mı? asla.
 • arkadaşlar sonax başlığından buraya geldim. yeni sonax'mış sanırım burası.

  arabaya pasta cila, boya koruma, en önemlisi de çizik yerlere boyasız ve atıldığı belli olmayacak şekilde profesyonelce rütuş yaptırabileceğim, cam filmi çektirebileceğim ataşehir civarındaki en iyi firma ya da yer neresi, bilen varsa acil yeşil edebilir mi?

  edit : bir arkadaş zybart dedi. onun haricinde herkes cevap gelirse bana da haber ver diyor. zybart'da da diğer hiç bir firmada da çizik gidermeye dair bir hizmet gözükmüyor. cilayı atacaklar, kaybolursa olacak heralde. yok mu arkadar şöyle iziklere lokal çalışıp, komple boyamadan yeni gibi yapacak, pırıl pırıl yapacak bir yer?
 • bu aralar turkcell kampanyasıyla boya koruma işlemini yarı fiyatına (200 tl) yaptırabilirsiniz.
 • ben çocuktum burası forum sitesiydi severek takip ettim. aynı çizgide devam eden techturkey de son bir kaç yıldır takip ettiğim bir forum sitesi. şimdi ise detailing merkezi olmuş act. avrupa yakasında en iyi şubesi autojoy tavsiye ederim.
 • anadolu yakasında hangi şubesinin düzgün iş çıkardığını merak ettiğim firma. işlem yaptırıp memnun kalan yazarlar yeşillendirsin lütfen.
 • simdi bakildiginda detayli temizlik yapan oto kuaforler ortalama 200 tl fiyat isterken ayni islem icin 700 tl fiyat istiyor autoclub. ben sahsen 150 bin tl lik arabam yoksa bu parayi vermem. bence mantikli rakamlar degil bunlar. piyasanin 100 tl bilemedin 200 tl ustune yap 700 nedir usta.
 • firmayı bilmem ama bu isimde bir youtube kanalı var ve sanırım yine aynı adamların. muhabbetleri çok hoşuma gidiyor. konuşanlar yaşını başını almış ama bu işin ta kalbinden geldiği belli olan insanlar. ne anlattıklarını biliyorlar çünkü anlattıkları her şeyi yaşayarak tecrübe etmişler.

  bu arada kanal otomobillerle ilgili. bütçeye göre otomobil önerileri, aktarma sistemleri, şanzıman tipleri vs. bir sürü konuda konuşmuşlar.

  edit büdüt: yaşını başını almış dediğim insanlardan biri (bkz: onno usta)ymış. vay benim cahil başım. bu adam yaşayan bir efsane. rahmetli babam dozer tamir ustasıydı, anlatırdı bu adamı. diğer güzide insan ise (bkz: halit bolkan) . onno usta kadar birikime sahip, türkiye için yeri doldurulamayacak insanlardan birisi. allah ikisine de uzun ömürler versin inşallah. her yeni video attıklarında seviniyorum.
 • bu adamlar youtube kanallarında onno usta'yı misafir edip araba sohbeti yapabiliyorlar ve anladığım kadarıyla kendileri de uzun yıllardır sektörde farklı poziyonlarda bulunmuş, bu işlere oldukça hakim kimseler. videolarını beğenerek izledim. özellikle x fiyata araç tavsiyeleri videoları bence çok başarılı. tabi araçların fiyatları zamanla değişti, değişecek ama adamlar bu arabada şu sorun vardır, bunda şöyle böyle özellik vardır diye her araçla ilgili detay bilgi verip yorum yapıyorlar. bunlar kıymetli. fiyatlara göre video yapsalar ayda bir tüm videoları yenilemeleri lazım.