şükela:  tümü | bugün
 • filo olarak araç kiralama firması.

  http://www.autoland.com.tr/
 • yolcu uçaklarının belli meydanlarda ve belli şartlarda pilot müdahalesi olmadan inmesine denir.
 • siz siz olun bu ucuz, basit, kalitesiz ve dandik firmadan sakın ha araç kiralamak gafletinde bulunmayın.

  3 yıllık sözleşme süresinin bitmesine daha 8-9 ay kalan aracın değiştirilmesi gereken parçalarını kira süresi nasıl olsa doluyor diye masraf çıkarmaması için servise değiştirtmeyen firmadır.
  aracı iki kere servise aynı şikayetten götürdük, bugün aldığımız bilgi firma parça değişimine onay vermedi şeklinde oldu. ayrıca vadesi içinde ödediğiniz fatura için vade farkı keserler ve itiraz edince de cevap bile vermezler. dostlar duymayan etmeyen kalmasın, akıl fikir sağlığınız için uzak durun böyle firmalardan.

  not: evet cimriler cimrisi, çalışanını düşünmeyen bencil bir patron firmasında kiralanmış bulunan ve mecburiyetten bu gereksiz firmanın aracını kullanıyorum.
 • sezgin baran korkmaz tarafından satın alınmıştır
 • low visibility in progress olmayan durumlarda yapılması için meydan atc ünitesi önceden bilgilendirilmeli ve ilgili atc ünitesinin de autoland için gerekli hazırlıkları yapmış olması gerekir.

  lvp in progress olmayan durumda atc'ye haber vermeden autoland yapacağım aga ben dediğiniz takdirde, ils sinyali koruma bölgesindeki araçlar ve uçaklar ils sinyallerini bozabilir ve uçak, sinyalleri düzgün almadığı için yanlış sinyalleri takip edip potansiyel bir kazaya karışabilir.