şükela:  tümü | bugün
  • bu sene 21 - 30 nisan tarihleri arasında tüyap'ta gerçekleşecek otomobil fuarı.

not: açılıştan 1 gün önce basın ve vip için açılış yapılıyor, 2015'teki fuara bu şekilde gitmiştim renault sponsorluğunda. vip bilet nereden bulabilirim bilen varsa yeşillendirsin.
  • 2 yılda bir yapılan ve sözlükteki ilginin her defasında daha da azaldığı istanbuldaki otomobil fuarı.

ilk kez gitmeyi düşünenler için: yiyecek içecek çok pahalıdır, tok gidin. öğrencilere giriş ücretsiz oluyor, üniversite öğrencileri dahil (yani 2015'te öyleydi), 2015'te paralı giriş 10-15tl falandı sanırım. yani öğrenci değilseniz de biletler makul.

daha öncekiler için

(bkz: autoshow 2015)
    (bkz: autoshow 2012)
  • bu yıl geçtiğimiz yıllara göre sönük geçmesini bekliyorum. şuana kadar 19 otomobil markasının katılacağı teyid edildi. gelişme oldukça yazacağım. siz de buradan takip edebilirsiniz.
  • birçok dev markanın katılmayacağı fuar. tez zamanda iptal edilmesi lazım.
  • arabası olanı arabasından ilişkisi olanı sevdiceğinden soğutan fuar.
  • yerli otomobilimizin seri üretim öncesinde ilk kez görücüye çıkacağı fuar. test ekibinde çalışan biri olarak çok gururluyum.

evet çıktıktan sonra nerelere varacağımızın aynası olacak fuar.
  • fiat, jeep, alfa romeo, renault, dacia, mercedes, smart, toyota, lexus, ford, honda, peugeot, nissan, opel, hyundai, aston martin, mitsubishi, ssangyong ve dfsk markalarının katıldığı ancak bmw, land rover, jaguar, mını, bugatti, porsche, volkswagen, audi, skoda, seat, bentley, lamborghini, citroen, ds, subaru, ınfiniti, kia, suzuki, mazda ve volvo markalarının katılmayacağı fuar.

yarım fuar.
  • istanbul auto show 2017 yerleşim planı
  • 19 markayı görmek için edirne'ye gitmeye gerek yok!
  • bugün basın açılışı var ve bütün gün burada olacağım. takip etmek isterseniz instagram adresim.