şükela:  tümü | bugün
 • aöf saltanat, auzef pişmanlıktır.
  aöf kitap verir, auzef kitap vermez üstüne daha fazla harç ister.
  aöf'te kafan rahattır, oturmuş bir sistem vardır. auzef ise hala bebek.
  aöf'te bütünleme yoktur, vizeleri online falan da değildir. auzef'te bütünleme vardır, vizeleri onlinedır. ama vizeden 100 alsan dahi finalden veya bütünlemeden 50 alamadıkça geçemezsin. kısacası auzef'teki vizelerin hiçbir önemi yoktur.
  aöf'te ders kaydı zamanı en yakın büroya gider sıraya girer, kaydını yaptırırsın. auzef'te ders kaydı internettendir ve sistem mutlaka çöker. ders kaydı defalarca uzar. bazen sistem senin yerine derslerini seçiverir.

  kısacası piyasa auzef'ten kayıt sildirenlerle dolup taşmakta. bin kere düşünün.
 • aöf'de de ve auzef'de de okudum, her iki fakültede de öğrenci ve mezun oldum. son geldiği durumda bir daha auzef'in yakınından bile geçmem.. aöfü tek geçerim.
 • açık ara 'aöf' öndedir. hatta auzef ile kıyas kabul etmez.

  1. aöf'nin yıllardır oturmuş bir sistemi var. auzef'de sistem diye birşeyden bahsedilmez. çünkü sistem olabilmesi için öncelikle çalışması gerekir.

  2. kitap, doküman, yardımcı kitap vb. materyaller aöf'nün kaliteli ve bol çeşitlidir. auzef önünüze bir pdf dokümanı atarlar print edince tuğlaya dönüşür kafanızda parçalanır.

  3. aöf'de video eğitimler kalitelidir. bildiğiniz prodüksiyon yapılmıştır. izlersin keyif alırsın. auzefte hocalar loş ışıklı bir ortamda webcam'in önüne geçer size ders kitabı diye kitledikleri pdfleri okurular (çoğu da okuyamıyor bile). sizde ders izlerken sıkıntıdan uyuya kalırsınız.