• ulan surda türk yazsam dakkasina ağzından salyalar akıtarak faşist damgası yapistiracak tipler alanen terör propagandası ve ırkçılık yapan yazara tepki gösterenleri fikir ve düşünce özgürlüğüne saygı duymamakla eleştiriyor. azıcık tutarlı olun maskenizin altından ne olduğunuz çok belli oluyor.

bu arada eğer siber dünyada terör propangasi yapıldığını düşünüyorsanız siber@egm.gov.tr emin olun gereğini yapıyorlar.
  • özel mesajda şahsıma türklerin batı bölgelerindeki zenginliğinin bile kürtlerden kaynaklandığını iddia eden ve doğudaki pkk’nın bombalarını savunabilen yapıda olan ırkçı yazardır. uçurulması isabetlidir.
  • işine gelince, sömürgeci ilan ettiği türkiye cumhuriyeti yasalarına sığınan (bkz: (#73453729)) sözde özgürlük savaşcısı, özde terör örgütü destekçisi, hain.
  • hahaha amina kodum salagina bak eroin kacakcisi diyor. olum senin esek sikmekten beynin akmis. o destekledigin orgutun yilda milyonlarca dolar kazanmasinin sebebi teknolojik buluslar mi saniyorsun?

sonuna kadar katildigim kampanya.
  • ekşi sözlük mü bu yazarı uçurucak "ahahahahhaha" diyorum sadece. ekşi sözlük bunun gibi yazarları asla uçurmaz. daha da artmalarını diler çünkü moderatörler de bu zihniyette. sözlük bunlar yüzünden kapatıldığında ne bok yiyecekler bilmiyorum. (ki inşallah bu sebeple kapanır da görürler)
  • adamın bir sürü yan hesabı var. birinden uçurulsa diğerlerinden devam ediyor.
    nasıl bir virüsse artık.
  • kesinlikle katılıyorum. yahu bu adamın ultra edition olmayan zamanlarını hatırlıyorum da yahu bir insan bu kadar mı sığ olur. bu kadar mı gözünü terör boyar. işte oluyormuş.

içinde terör içeren hiçbir fikir fikir özgürlüğüne giremez. bir insanın yaşam hakkını elinden almayı hak bilen hiçbir fikir özgürlükten bahsedemez. bugüne kadar kimler uçurulmuştur belki de başka nedenlerden dolayı ama bu ve bunun gibi insanların kinlerini kustuğu yer olmamalı sözlük.

sonuna kadar katılıyorum.
  • sorgusuz sualsiz silinmelidir. insanların canına kastedenleri destekleyen her yazara da aynı muamele yapılmalıdır.

burası bir terör propogandası yeri olmaktan çıkmalı en kısa sürede.
  • desteklediğim kampanya. bu terörist sürekli burada bölücü örgüt propagandası yapıyor, provokasyon yapıyor, her türlü iğrençliği deniyor. yönetim daha ne kadar sessiz kalacak merak ediyorum?
  • bu tip terör şakşakçılığı yapanlar kürtlüğünün arkasına sığınıp herkese föşik diyor ya deliriyorum.

tanım: bir adet kapitalist amerika'nın uşağı, sözde sosyalist, terör örgütünün yalayıcısını içerir.
hesabın var mı? giriş yap