şükela:  tümü | bugün soru sor
58 entry daha
 • uçurulmadan önce kişisel bakım eğitimi verinde atmosfer incelmesinin önüne bur nebze olsun geçebilelim
 • desteklediğim kampanya.

  bunun faşistlikle alakası yok. entryler ifade özgürlüğü ile de bağdaşmıyor. ypg ve pyd birer terör örgütüdür. ve bunları övmek suçtur. sözlük fikirlerinizi dilediğinizce paylaşabileceğiniz bir platform olmakla beraber güle oynaya,yaptırım tehdidi altında olmadan suç işleyebileceğiniz bir yer değildir. hele türkiye cumhuriyeti sınırlarında bulunan,binlerce şehidin kanıyla alınmış şehirlerin sözde kürdistan başkenti olduğu hayaller kurabileceğiniz bir yer hiç değildir.

  bu kişinin sadece uçurulması yetmez. sözlük yönetimi entry bilgileri ve ıp adresi ile birlikte savcılığa suç duyurusunda bulunmalıdır. aksi halde kendileri de bu suça ortak olacaktır.
 • katilmadigim kampanya.

  (bkz: severim iyi cocuktur)
 • desteklenmemesi gereken kampanya.

  uçurulmasın abi.
  bulması kolay olur.

  zamanı gelince kulağından tutup geçmişini siker atarlar.

  kaybolmasın bi yere.

  hatta hiç bir orospu çocuğu sözlükten uçmasın. hepsi buraya toplansın.

  toplaması kolay olur...
 • bu tipler sözlük genelinde ''terörist paratoneri'' görevi gördüğü için desteklemediğim kampanya. böyle aşırı uçta terör propagandası yapan kişileri hep etrafta tutacaksın ki, kimden destek görüyor, kim 'ifade özgürlüğü' kılıfı uydurup avukatlığına soyunuyor, kimler fav'lıyor hepsini kolayca fişleyebilesin. uçurulmasa da hepsi teeek teek izleniyor, merak etmeyin. hepsinin kimliği biliniyor.

  hele de böyle milyon tıklara ulaşan sitelerde, alenen, ifade özgürlüğü ayağına terör propagandası yapan itler özellikle takibe alınıyor. gözden kaçıranları da biz bildiriyoruz gerekli yerlere. ha tabii bunlardan bazılarının kendi kendine troll'ük yapan bi ergen olduğu anlaşılınca pek ciddiye alınmıyolar ama örgütle en ufak bağlantısı olan, baaağzı işlerde aktif görev üstlenenler biraz sıkıntı yaşayabilir. yaşamalı da.

  terör propagandasına devam genşler.
3 entry daha