• melanie martinez, lady gaga karışımı şarkıcı. ilerde tutar mı? olabilir.
  • sweet but psycho şarkısına denk geldim sesi charli xcx ile lady gaga karışımına benziyor.
  • yükselişine devam ederse, büyükler "babalar" arasında yerini alacağa benzeyen yeni yıldız adayı, şarkıcı hanım abla.
  • sweet but psycho adlı parçası resmen lady gaga'nın bir şarkısından çalınmış olan popçu. nasıl böyle kolay oluyor mu işler iyi gidiyor mu bari?
  • yeni çıkardığı “so am ı” şarkısıyla “sweet but pscyho” şarkısı tamamıyla aynı tarzda giriş falan sadece sözler değişik.
  • amerika'daki balkan esintilerinin yeni ürünü.

sweet but psycho şarkısını bu yaz her yerde duyarız artık.
  • kızıl saçlı hatunlara bitmemdenmidir bilmem ama gözüme, sweet but psycho klibinde huri gibi gelmiş şarkıcı.
    saçının bir tarafı orta kısalıkta diğer tarafı uzun.
    sia ile lady gaga kırması.
  • sweet but psycho şarkısındaki melodi bir yerden tanıdık gelen güzel solist.
  • son klibi (bkz: so am i) ile beni kendisine aşık etmiştir. mükemmel olmuş gerçekten. sesi de çok güzel, kendisi de. keşke böyle bir kadınım olsaydı diyorum. hep hayal dünyasında yaşatıyorlar bizi zaten. kim bilir gerçek hayatta nasıl bir insandır.
  • so am ı şarkısının, basit ve fakat kulağa son derece hoş gelen melodisi ile oryantal figürler barındıran koreografisine bayıldım.
    sweet but psycho şarkısını dinleyince, tek atımlık barut olduğunu düşünmüş isem de, bu şarkısıyla düşüncem çöpe gitti.
hesabın var mı? giriş yap