şükela:  tümü | bugün
 • işyeri ihtiyaçlarım için süper bir site. hem fiyatlar çok iyi hem de bedavaya kapıma kadar getiriyorlar. bundan sonra alışveriş için ofisten dışarı çıkmam.
 • müşteri ilişkileri konusunda aşmış firma.
  siparişimi hızlıca kargoya vermekle gönlümü fethetmişti zaten.
  fakat ufak bir sıkıntı ile ilgili mail atmak zorunda kaldım.
  mailime 1 dakika sonra telefon ederek cevap verdiler. hala şaşkınım.
  örnek alınası e trade firması.
  verdiği hediyeler ayrıca muazzam
 • bu siteyi kullanmış değilim henüz, zaten sözlükteki banner'ından gördüm. ve biliyorum ki bunu avasas.com diye okuyup, "nası, avasas mı?" diye tepki vermiş tek insan ben olamam. inanıyorum dostlar, yalnız değilim. *
 • şirketin ofis ihtiyaçları metrodan yapılıyordu yıllardır. geçen gün yine bir sürü alışveriş yapılmış. sırf meraktan metro faturasıyla bu sitedeki fiyatları karşılaştırdım, genel toplamda %30 daha ucuz çıktı. ücretsiz kargo, ayağınıza kadar gelmesi de cabası. kullanılabiliritesi yüksek. gelecek ay burdan vereceğiz siparişleri, inşallah bir türkiye klasiği olarak sonradan sapıtıp beni pişman etmezler.
 • televizyon reklamlarındaki ücretsiz usb bellek hediyesi kampanyasına tav olup az önce sipariş verdiğim alışveriş sitesi. umarım bir sakatlık çıkmadan ürünlerimi teslim alırım. gözüme çarpan eksikliği ürün çeşitliliğinin çok sınırlı olması. aradığım bazı temel ürünler ya hiç yok ya da alternatifleri çok az. ürün yelpazesini genişletip büyütmesi gerekiyor kanımca. ürünlerimi teslim alınca sonucu buradan bildireceğim.

  edit: ürünlerimi eksiksiz olarak ertesi gün teslim aldım. umarım bu kaliteyi ve hızı hiç bozmazlar.
 • istanbul içi 30tl istanbul dışı 250tl alışveriş yapıldığında kargo ücreti bedeli almayan site.

  yahu arkadaş yıl olmuş 2013 kargoculuk denen sektör aşmış durumda sen e-ticaret yapıyorsun 250tl alışveriş yapmak ne hadi 75tl de 100tl de anlarım bu memlekette 250tl ye gıda alışverişi bile yapmamış insanlar var kırtasiye ofis alışverii mi yapacak 250tl nedir amk.

  ancak asıl o konuya değil şu konuya değineceğim, yazıcı kartuşlarında indirim yapmışlar; güya indirim mi bindirim mi bilemedim; 3gün önce aynı sitede 82.5tl ye sattıkları kartuşu 148tlye çıkarmışlar "utanmadan" bide 2.si %20 indirimli diyorlar. tey aklınızı öpeyim sizin. millette aptaldı yedi demi. şu saatten sonra bedava verseniz çöp almam ordan şark kurnazları sizi.

  edit: sansür
 • bana göre uzak durulması gereken sitelerden.
  -bir kere kargoyu siteden izleme imkanı yok. "kargoya vermiyoruz, biz getiriyoruz o yüzden sistemden durum sorgusu yapılamaz" gibi muhteşem bir savunmaları var.
  -siparişi sabahın 8'inde de verseniz dedikleri "1 iş günü" sipariş verdiğiniz günü takip eden günün 18'ine kadarmış. siparişiniz o gün de gelmezse ve ararsanız bu sefer "siparişiniz fatura kesim tarihinden sonra "1 iş günü" imiş. :)

  son olarak müşteri temsilcilerinden, teslimat yapan arkadaşlara kadar fazlasıyla dost! canlısı bir şirket onu da belirtmek gerek.

  edit: bir daha çalıştık ve aramızı düzelttik.
 • şimdiye kadar zerre sorun yaşamadığım. teslimatta kutu içeriğinin karşılıklı olarak sayılması ve o şekilde teslim alınması önemli. şimdiye kadar hiç sarkmadı siparişler. fiyat olarak da ofisten çıkmadığına değiyor denilebilir.
 • yaklaşık 1 senedir kullandığım ve şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadığım site. fiyatları büyük marketlerden uygun ayrıca arada yaptıkları promosyonlar da çok cazip.