şükela:  tümü | bugün
 • nickelodeon'dan yapılan resmi açıklamaya göre;
  the legend of korra takes place 70 years after the events of avatar: the last airbender and follows the adventures of the avatar after aang – a passionate, rebellious, and fearless teenaged girl from the southern water tribe named korra. with three of the four elements under her belt (earth, water, and fire), korra seeks to master the final element, air. her quest leads her to the epicenter of the modern “avatar” world, republic city – a metropolis that is fueled by steampunk technology. it is a virtual melting pot where benders and non-benders from all nations live and thrive. however, korra discovers that republic city is plagued by crime as well as a growing anti-bending revolution that threatens to rip it apart. under the tutelage of aang’s son, tenzin, korra begins her airbending training while dealing with the dangers at large.

  türkçe meali;
  orijinal avatar'dan 70 yıl sonra, kız avatarın maceralarını anlatıyor. e son havabükücü aang yıllar önce öldüğünden, yeni kızımız hava elementini bulmak için yollara düşüyor. aang ve katara'nın aşk çocuğu tenzin, hava bükme konusunda kız avatarın hocası oluyor ve bir yandan bükmeyle uğraşırken bir yandan da modern avatar kentindeki şiddet dolu olaylara bir dur demeye çalışıyorlar.
  heyecanlandım mı? evet!
  izlicemmi? ona da evet!
  the last airbender? kalsın :/
 • tam da bugün aang'i izlemeye gidecekken ve çok mutluyken daha da mutlu oldum bu animasyon haberini alınca. muhteşem olacak buna şüphe yok, heyecanla bekliyorum. tüm bölümlerini defalarca izlemiş ve bıkmadan gene izleyecek olan insanlar için müthiş bir haber!
 • sevinçten kalp atışlarımı hızlandıran, şamayalan denen adamdan uzak tutulması gereken proje.
 • kalbim bu kadar sevinci kaldıramayacak sanırım. (bkz: göz yaşları içinde gülerken ölmek).let the game begin, demek icap eder hakkında.
 • çok sevindirici bi haber. the last airbender'dan 70 yıl sonra geçmesi itibariyle steampunk bir metropolü de merkezine alacakmış hikaye.
  http://www.bigumigu.com/…klandi-the-legend-of-korra
  http://uk.tv.ign.com/articles/110/1107556p1.html
 • pek de sevinemedigim yeni cizgidizi. aang yerine asi bir genckizi avatar olarak izleme fikrine hala sicak bakmiyorum. insallah the last airbender gibi muhtesem bir uclemeden sonra sicip batirmazlar.

  p.s.: tabii hic yoktan iyidir. galiba.
 • yuppiii!!
  tanım: the last airbender filmine henüz gitmeden beklentileri oldukça düşürmüş biri olarak, duyduğum en güzel haber.
  umarım eylülde hemen yayınlanmaya başlar da filmdeki düş kırıklığını hemen unuturuz. yeni avatarımızın da aang kadar şapşal olmasını istiyoruz, yapımcılara duyurulur!
 • haberini "vay babayin kemugu" diyerek sevinc nidalari ile okudugum proce. ulan orijinal serinin tirnagi kadar olsa o bile yeter anasini satayim. nayt sabalaginin zictigindan 143.25 kat daha iyi olmazsa benim de suratima appa osursun*.
 • m. night shyamalan'a asla ama asla film haklarının satılmaması gereken yeni avatar serisi.