şükela:  tümü | bugün
  • toplamda var olacak 720m token'ın %40 civarı team, foundation, community, partners gibi belli yerlere ayrılmış, kripto paradan çok hisse senedi gibi düşünülmesi gereken şey.

başta almayı düşündüm ama bu sebeple vazgeçtim.

kaynak: https://info.avax.network/
  • ico'da 0.50 dolara satılırken, borsaya çıktığında piyasa fiyatı şu an 5 dolar.
  • ağustos sonuna kadar borsaya girmesi planlanan altcoin.
  • eylül 15 de main nete girmesi beklenen avalanche protokolünün coin u. internet in yeni finans ı söylemleri ile herkesi heyecanlandırmıştır.
  • sağlam kripto para yatırımı yapmak isteyenler için doğru bir yatırım. yazın ico fiyatı 0.5 dolardı. şu anlarda 3 dolar civarı. bitcoin 28leri gördüğü şu zamanda alt coinlerin artışı henüz başlamadı.
    bitcoinin 10x yaptığı piyasada sağlam alt coinler rahat çok daha fazlasını yapabilir. sabırlı olanlar için önümüzdeki 1-2 yıl güzel gelişmelere gebe.
  • son 1 haftadır çok iyi al sat imkanı veren , ve bu şekilde yüzde 30 civarı kazanç sağlayan geleceği parlak coin :)
  • buralar değerlenir.
    an itibariyle tanesi 5 dolar olan token.
  • bugün %50 yükselen kripto paradır.
  • bu coin dünyasına yeni ilgi duymaya başladım. bitcoin trenini kaçırdık malum. bu altcoinle tanıştım. cornell üniversitesi profesörlerinden emin gün sirer'in projesi. üzerinde uzun ve güzel çalışmalar yapıldıktan sonra proje ortaya çıkmış. ilerde ethereum'a rakip olabileceği öngörülüyor. tabi kripto para riskli olay ama biraz yükleneceğim bu yıl buna. ilerde buralar değerlenebilir diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
  • ileride bu başlığın entrylerle dolacağını düşünüyorum. adından söz ettirecek bir koin...

bugün binance'in ceo'su binance'in desktop uygulamasında nasıl 6 grafiği görebileceğinizi gösteren bir tweet attı. bu altı grafikten 1 tanesi avax/usdt grafiği idi...

https://twitter.com/…tatus/1347855751046254592?s=20

takibinde olduna sevindim açıkçası...

ben buradaki grafiklerin öylesine yerleştirildiğine kesinlikle inanmıyorum.