şükela:  tümü | bugün
  • 9 martta circulation'un yaklaşık %60'ı kadar unlock olacak token var. unlock olacak tokenların sahipleri 5 dolardan bile satsalar 10 kat yapmış oluyorlar. ona gore hesap edin. kaça düşeceğini.
  • yıllarca önce ltc belamı s.kmşti şimdi de bu avax laneti. ltc den darbe yiyince bir daha girmem diyordumbir anda nasıl oldu anlamadım avaxlanmışım. yüzümüz gülmeyecek şu kriptodan. eğer gerçekten benim gibi işten anlamıyorsanız uzak durun. atın vadeli tl hesabına paranızı tıngırdasın orda. manipüle dönüyor çok fazla.
  • sanırım en popüler olduğu ülke türkiye olan dijital para birimi. bu durumun kurucusunun türk olmasıyla bir alakası var mı bilmiyorum ama değişik ortamlarda, değişik sektörlerde çalışan pek çok insanın tavsiyesiyle ben de yüklüce alım yaptım ama o 3-5 usd fiyatlardan değil. şu an için kar ya da zarar yok nötr durumdayım. ama asli tavsiye edenler bunun 2 yıl tutulması gerektiğini ve 200-1000 usd arası bir fiyat tahminleri olduğunu belirttiler umarım haklı çıkarlar.
  • kilitli tokenların release olmasıyla nasıl fiyatlanacağını ciddi merak ediyorum.
  • he he maksimum arzı belli olmayan, şu an piyasada 167 milyar adet olan hot ile aynı fiyata gelecek. değersizleşse bile bu arkadaşın maksimum arzı 360 milyon adet olacağı için öyle hot btt olur diyenler çok beklerler. ath düzeltmesi, sistemde yoğunlukta yaşanan bug(giderildi), 9 marttaki kilit açılımının fiyatlanması ve btc dominansı ile fiyatı yüzde 60 düştü. daha fazla düşüş bekleyenler vadeli işlemlere girebilirler. bok atarken insan biraz araştırır da gelir.
  • incelediğim indikatör, mindikatör, çanak, flama, direnç ve desteklere göre 150 tl'ye kadar düşüp oradan yükselmeye başlayacaktır.
  • şu an anlamadığım bir şekilde yükseliş yapan kripto.

dakikalar içerisinde 30$ seviyesine yükselmesi soğuk cüzdan sahiplerinde ufak bir heyecan yaratmıştır.
  • benimle taşak geçen coin. 32ye satış emri koymuştum 31.99'dan dönmüş. şimdi yerlere yuvarlanır ibine.
  • sıkılıyorum daralıyorum isyan ediyorum isyan. düşmez dedikçe eriyor da eriyor. iç sızlatan kripto para.
  • 54usd'lere çıktığında mis gibi kârlar ettim. sonra güvensizlik oluştu, pangolin manglin olayı ile. biraz düştü, daha düşmez dedi bekledim, biraz daha düştü, sonra portföyü böldüm. mis gibi zararı çıkardım. ha yükselir mi, yükselir tabi. şu an için diyebileceğim. ''avax pişmanlıktır''