şükela:  tümü | bugün
  • içince bulunduğumuz kripto kışından sağlam çıkabilecek teknolojilerin başında geliyor bence. tabii kişisel görüşüm. uzun vadeli düşünenler bir baksın derim.
  • algostable ponzisi luna+ust ile herhangi bir sekilde alakasi olmayan kripto. papagan gibi "luna gibi olacak" diyenler neye göre diyor anlamadim.
  • bir haftada %40 artan coin. ekşide bir hafta önceki yorumlara bakarsanız nasıl gevura vurur gibi vurulduğunu yine bu sayfada göreceksiniz. öldü bitti diyenler, ışıklar içinde uyu diyenler o entryleri girerken biraz avax alsalardı şu an %40 kar etmişlerdi.
  • korkuyu satın almak gerekir bazen. alırken stoplu alınız. avax da şu an korku yok. asıl korku bol sıfırlı coinlerde.
  • ethereum'un son yaptığı açılımlar avax'ı atıl duruma düşürdü. artık yerinde sayması kaçınılmaz bir varlık.
  • eth ile kıyaslıyan arkadaşlar çok kıskanmışlar avaxı belli. yıllardır taşıyor ve biriktiriyorum ama buradaki çok bilmişler kadar yorum yapamam haddim değil haha
  • paramı cok kısa surede 7 de 1 ine dusuren coindir. tekrar eski haline cıkar mı bu durumdan nasıl kurtulabilirim fikri olan yardımcı olabilir mi
  • kanaatimce "merkeziyetsizlik" olgusuna en fazla yaklaşmış olan coindir. bakiyesini 7'de 1'e düşüren suserlarımız üzülmesin, bence maliyet düşürebiliyorsa düşürsün, düşüremiyorsa beklesin, çok doğru bir coinde bekliyorsunuz. mutlaka eski zirvelerini görecek, hatta geçecektir.
  • 4 doları görürse bin adet alırım.
  • yapılan oyunlarda arka planda kullanılan sistemlerden biri avax, ben de açıkçası güveniyorum, oyunlarla beraber tekrar yükselişe geçecek. param yok, olsaydı avax alırdım.
hesabın var mı? giriş yap