şükela:  tümü | bugün
 • lucentin islerinin bir bolumunu devrettigi alt firmasi. kablolama vs. gibi isleri devretmistir. aslen iyi de etmistir cunku bu islerde lucent en iyi olmasina ragmen core businessi degildir bu isler. lakin firma adi cok kotu secilmis.
 • swissotelin 2003 2004 numarali odalarina ve bu odalarin guzel manzarasina sahip merkezi olan sirket. ayrica calisanlari cok sirin ve iyi insanlardir.
 • ipphone da ureten bir network cihazlari ureticisi
 • bizim sirkette kullanilan telefon santrali ve telefon cihazlari da bu markadan oldugundan, adini hergun yuzlerce kez gordugum kaliteli uretici.
 • piyasanın en cok arıza yapan switch saselerini p882, p550 ureten firma. işlem kabiliyetleri açısından cok basarılıdır ancak zırt pırt arıza yapar, adamı öttürür adeta. ancak türkiye de cok onemli yerlerde cihazları kullanılır. bu yerler ufak ufak baska markalara dogru kaçmaya başladılar. toprak-notr voltajından, ve pislikten cok etkilenir. şase olsun, p133,p334 gibi ufak cihazlar olsun bunları kullananların bu 2 noktaya dikkat etmesi gerekir.

  eğer cihazlarla ilgili bir sorun olursa, işin gurusu, aşmış, yarmış, kartların ve şaselerin üzerindeki bus controller vs bütün entegreleri ezbere bilen yüce insan volkan sarman'a danısılabilir...
 • piyasanın en zor işlerinden biri olan workflow mimarisi ayakta tutma işini başaramayan bir dünya devi. eğitimlerinde formatlanmış temiz makineye bir operational analyst kurmayı beceremeyen bottle necklerinden boğulan büyük şirket.

  lafta çok teknolojileri vardır. pds, oagibi yeni teknolojiler geliştirmektedirler fakat bu teknolojileri uygulamaya geçirdiğinizde sistemin bir kere run olması mucizevi bir olaymış gibi karşılanıp kurbanlar kesilerek ve şampanyalar patlatılarak kutlanmaktadır.
 • 2006 almanya dunya kupasinı izleyenlerin en çok merak ettiği şirket.
 • dunya kupasina reklam verip de biz siradan futbol izleyecisini cildirdan sirket.. yahu kardesim simdi ogrendim ki siz endustri sirketisiniz, hayir futbol endustrisi olsa anlarim bi sekilde "avaya kale direkleri, belki de dunyanin en iyi direkleri, avaya kale direkleri" deseniz anlayacagim ee ama nedir switch,kablo,pds, oa ayip ama..

  hayir ortalama bi futbol seyircisinin kablolar hakkindaki en saglam anisinin
  "gecen dilime degdirdim kabloyu tak carpti elektrik nskim noluo lan dedim"
  den oteye gitmedigini dusunursek onca para onca reklam.. hay allahim. herhalde bunlarin sahibi eski futbolcu olmali.. ben dunya kupasinda gorulmedim sirketim gorunsun madem demis olmali.. bilemiorum..
 • tabelaları genelde korner direğinin hemen solunda bulunur
 • ip santralleri üreten, türkiyede son iki yılda (2005-2007) ciddi bir pazar payı kazanan amerika kökenli network firması.
  sunmuş olduğu digital telefon setleri çözümü ile fiyat avantajı sunarak ön plana çıkmaktadır.