şükela:  tümü | bugün
  • yapmak istediğim ''spor''. şurada gördüğünüz gibi avcılar doğada kendi halinde yaşayıp giden hayvanları avlıyorlar ve çok zevk alıyorlar, üzerine de bunun bir spor olduğunu söylüyorlar. ekinlere zarar veriyorlarmış bu hayvanlar falan bunları da bahane ediyorlar.

şimdi benim derdime gelelim.

bende sizi avlamak istiyorum orospu çocukları. benim zevkim de bu. tam burada olduğu gibi siz hedef almış o zavallı hayvanın size doğru gelmesini beklerken arkanızdan gelip üzerinize iki şarjör boşaltmak kadar dünyada bana keyif veren birşey olamaz. siz de doğaya zarar veriyorsunuz ulan it oğlu itler, aldığınız nefes haram ulan piç kuruları, size oksijen veren ağacın yaprağını sikeyim ben.

sizinle yarışıp da geçemeyen spermin amına koyayım.
  • gerçekleştirmeyi çok istediğim ve gözümü kırpmadan yapabileceğim olay. üstelik avcıların da dediği gibi "keyif alarak"...

şerefsizin teki, doğada kendi halinde, belki ailesiyle yaşayan savunmasız bir hayvana nişan alıyor, tam ateş edecekken sniperı kafasına indiriyoruz. adına da spor deyip, leşini öldürmek istediği hayvanın önüne atıyoruz. (bkz: derin bir iç çekmek)