• artist bir görüntü vermeye çalışan ekseriyetle şahin kullanıcısıdır.
    edit: şahin kullanıcısı olmasa bile şahin kullanıcısı ruhuna sahiptir.
  • paralel parkta yaptığım eylemdir.
  • o şekilde çevirmenin daha kolay olmasından dolayı bu şekilde yapan kişidir. gerçi ben bu görüntü oluşmasın diye parmaklarımı hafif kapatıp, avucumun ayası ile yapıyorum bu hareketi de, aralarında pek de bir fark yok.
  • tek elle araba kullanıyordur, başka nasıl çevirecek o direksiyonu
  • aracın şoför koltuğuna oturduğu ilk andan itibaren gideceği yere kadar geçen sürede direksiyon simidini iki eliyle sımsıkı tutan ve görüş alanına hakim olmak için boynunu hafifçe ön cama doğru eğerek boş yolda araç kullanan taşralı bıçkın şoförlere tuhaf gelse bile büyükşehir şartlarında gayet normal olandır. otoyolun orta şeridinde sabit yetmiş km hızla giden sürücülerle birbirlerinden hiç hazzetmezler*
  • usta şoför olduğunun göstergesidir
  • vites topuzunda bulunan absürt renk tesbihi ile dikkat çekmektedir.
  • benim bu.
    sebebi: çünkü daha kolay. özellikle u dönüşlerinde, paralel parkta gayet seri bi şekilde işimi halledebiliyorum. maksadım da birilerinin düşündüğü gibi artistlik falan değil. ayrıca vites topuzumda tespih yok hayatım boyunca da hiç kullanmadım.
  • araba kullanmasını ehliyet alırken öğrendim. o zaman ki ehliyet hocası kızmıştı avcumun içiyle çeviriyorum direksiyonu diye. ne zaman öğrendin de artiz oldun dediydi. içimde varmış.hala öyle kullanırım. şov peşinde değilim aslen . rahat oluyor. napalım yeni gelin gibi kavrayalım mı
  • tespih vites topuzunde degil kolunda durur ,kıllıdır kolu bu tipin dolayısıyla tespih icin bir direnc olusuturan kıllar tespihin aşagı düsmesini önler :d
hesabın var mı? giriş yap