şükela:  tümü | bugün
  • according to jim'deki dana isimli karakterle yüz benzerliği taşıdığını sandığım kız.. hayır çekmiyor ki elini bi kenara, görelim yüzünü, emin olalım düşüncemizden..
  • oyunculuk açısından sıfır bulduğum bir insan kendisi. reklam içinse ağzımı bile açmıyorum...
  • tv reklamlarından da takip edilebilecek kız kişisi.bu agresif yeni yetme ergenliğe geçiş bunalımını nerden dışa vuracağını şaşırmış tiplemenin bir benzerini de tefal clipso ya da calipso aman neyse reklamında "ama ellerim yokkiiii" diyen kız olarak izlemiştik.şahsen hepsini dövesim geliyor, agresif ergen miyim, bunlar mı gıcık, reklamcılar mı iticilikle pirim yapmaya ya da empatiyle bi nane yemeye çalışıyorlar anlamış değilim.
  • 13-14 yaslarinda bazi kizlarda olan "agresifim, doverim, gucluyum" dusuncesinin getirdigi bir tutuma sahip oldugunu dusundugum kiz. (ki genelde erkeklere karsi olan bir tutum olur bu o yaslarda, erkeklerin gec gelismesinden kaynaklanan tifilliklari ve utangacliklarinin uzerine olusur) ses tonu olsun, surekli abuk subuk mimikler yaparak havaya, ekrana dogru yumruk atmasi olsun, son derece sinir bozucudur, arka fondaki tiplerin gereksizligi ve yine arka fondaki oda, reklami iyice kalitesizlestiren unsurlar olur. gorunce, sakinligin korunmasi icin aninda kanal degistirilmesi tavsiye edilir.
  • reklam çekimleri sırasında atletle durduğundan mıdır nedir çok acayip tribal enfeksiyona tutulmuş hatun kişi
  • günümüz gençlerinin potansiyel sinan samil sam olduğunu gösteren ilginç avea reklamlarından biri daha.reklamda oynayan kız hoş gerçekten ama genç olduğunu göstermek isterken abartmada sınır zorlanmıştır nedir yani o ses kızdan çıkan.
  • diyalogdan ziyade mevzuyu şiddetle çözmeye meyilli bir abla izlenimi vermekte, bu nedenle "nabcan ki sen telefonu, kontörü" sorusunu zihinde uyandırmaktadır. ya da harçlığı kontöre yatırıp, "madem diyalog kuramıyorum, kırarım dökerim" mantığına oturtmuş olabilir hayatı. "söke söke istediğimi alırım" imajı doğurmamaktadır şu garip izleyicinin gözünde.
  • kocaman yeşil gözleri olan, mangalardan fırlamış gibi güzellikte hatun. lakin reklam kötü. kısacası harcanmış diyebiliriz.
  • her gördüğümde sinirlenirmiş de deyip yanağından makas alasım gelen çıtır. (bkz: agu)
  • kim ne derse desin, adları bilinmeyen taş gibi hatunlardan biridir bu..