şükela:  tümü | bugün
  • evet bugün şahit oldum. mobfun adlı bir oyun sitesine üye olduğumu iddaa edip hattımdan 14 tl çektiler. mobfun ve avea müşteri hizmetleri topu birbirine atıyor. kendimi ifade edip böyle bir şey olmadığını söyledim, aveaya şikayet formu oluşturttum, mobfuna da aveanın para iade etmesi için mail attırdım, bimer e şikayet oluşturdum.sonucu bekleyip buraya yazacağım.

arkadaşlar 14 tl az para filan demeyin hakkınızı kovalayın. anladığım kadarıyla danışıklı dövüş bu iş. devletin geri iade ettiği öiv tutarlarına göz dikmişler belli ki. neyse aveanın şahit olduğum en büyük çekim gücü buydu.

edit: biraz önce hattıma 14 tl iade edildi. arkadaşlar arkasına düştüm ve kazandım. umursamazlığınız başkalarına kazanç kapısı olmasın para kolay kazanılmıyor.
  • o kadar kuvvetli bir çekim gücüdür ki, telefonun modem özelliği olmayan 2. sim kart yuvasından internet erişimi kapalıyken internete çıkıp kota aşımı yaptırabilmekte ve 150 tl'lik fatura göndertebilmektedir.

ha bir de, otomatik ödeme talimatı olan ilgili fatura ödenememiş bu yüzden hattı kesmişler. dışarıyı aramaya kalkınca borcunuz var ödeme menüsüne yönlendiriyoruz diyor, yönlendirdikten sonra ödenmemiş borcunuz yoktur deyip görüşmeyi sonlandırıyorlar...