1. sac bakim urunleri markasi. cilt bakimi ve makyaj urunleri de vardir ayrica. kerastase gibi kuaforlerde ve spa salonlarinda satilir ayrica internet adresinden size en yakin spa salonunu veya satis magazasini bulabilirsiniz.
  2. bir de aveda institute ler vardir. bunlarda da butun cilt ve sac bakim servisleri amerikadaki diger guzellik salonlarina gore cok daha ucuzdur. bu enstituler okul gibi olduklarindan, butun servisler guzellik uzmani adayi ogrenciler tarafindan gerceklestiriir. amerikada yasayanlar bolgelerinde varmi diye internetten arayip, sadece turkiyeye gittiklerinde yaptirabildikleri bir cok servise makul fiyatlarla ulasabilirler.
  3. hot hot heat'in make up the breakdown albümünün 6. şarkısı. güzeldir. zaten albüm hepten güzel.
    sözleri*:

i got my head shaved for her
    because she told me it would do all the right things for my identity.
    i never knew that it would;
    i never knew that it could;
    i think perhaps because it makes no difference.

hold me down aveda!
    hold me down... it feels so right.
    all i know is what i've been told.

i got all done up for her
    because she told me it would do something to correct my identity.
    i never knew that i should;
    i never knew that i would;
    i think perhaps because it makes no difference.

i can't articulate it; consistently frustrated;
    her discontent over my identity.
    i never knew that it would;
    i never knew that it could;
    i never knew because it makes no difference.
  4. rosemary mint'li sampuanı cok guzel kokan markadır
  5. su an urunleri akmerkez'deki kuaforde satılmaktadır, luks ve pahalı bir amerikan markasıdır.
  6. turkiye'deki fiyatlari dudak ucuklatan cinsten...yurt disindayken ogrenci halimle bir cok urununu kullandim, gercekten basarili urunleri var...simdi de sampuanimdan sikildim bakiim turkiye'ye geliyor mu artik aveda diye arastirdim, geliyormus...ama maasimin yarisina. yuh diyorum.
  7. cuticle control adlı ürünü, evde manikürün zirvesidir bence. eğer etleri kestirmek istemiyorsanız, bir türlü canınızı acıtmayan ve işini iyi yapan bir manikürcü bulamadıysanız bunu tavsiye ederim. stresten etlerimi yemeye baslamıştım, dolayısıyla manikür yaptıramazdım, ama çirkin de duruyorlardı, aldığım ama hiç kullanmadığım bu şeyi deneyeyim dedim. o yarım yamalak kalmış etleri filan öyle güzel temizledi ki.. bu kremsi şey, etleri ittirmek için çubuk ve yıkamak için sıcak su. bitti. ellerinizi temizleyip tırnak etlerine sıkıyorsunuz bundan. 5 dk bekleyip çubukla etleri ittirip artıkları temizliyorsunuz, sonra gidip sıcak suyla ellerinizi yıkıyorsunuz. flor mar ve alix avien'in manikür ürünlerini deneyip de hiç hoşlanmamış yazarınız bildirdi. 35tl idi galiba, ben çalıştığım şirketin verdiği ücretsiz ürün hakkıyla almıştım, ama bittiğinde gidip parasını verip alacağım.

aveda hakkında bilgi verin