şükela:  tümü | bugün
  • ermenice müjde veya güzel haber. aynı zamanda isa mesih'in doğumundan sonra yardım eden üç çobandan birinin adı.
  • bursa'da orhangazi'de sıkışıp kalmış, moralsiz kaleci. dönüşü muhteşem olucakmış.
  • zamanında kadrosunu hot prospect for the futurelar ile dolduran crusaders fcnin kendini cok gelistiren bacakarasindan kolpa gol yumurtlamayan kalecisi
  • şak diye yazar olarak bizi şaşırtmış, ateşli bir sözlük takipçisi, crusaders fc'nin kısa kollu giyen kalecisi.
  • randy* şerefine kadehimi kaldırdığım yardımsever insan.*
  • sözlükte benden de beter henrik larsson fanatiği olabileceğini, ilgili başlığa girilen son beş entry nin kendisine ait olmasından anladığım yazar. yes, henke is king of kings avedis diyorum kendisine.
  • tam yazımı böylemi emin değilim ama,telafuzu böyle bir ermeni ismi.
  • arsene wenger ile kanlı bir yazar. bir insan nasıl ve neden bir teknik direktörden böylesine nefret eder anlayamıyorum. sevmezsin beğenmezsin tamam da (bkz: arsene wenger/@avedis) bu kadar da, ne bileyim, ecayib.
  • başka mecralara dayanan internet serüvenimde ilk gözağrım desem yeridir. başta fenerbahçeliliği ve futbolseverliği dostluğumuzu başlatan ve devamında pekiştiren faktörler oldu. çok hakikatli bir adamdır fakat kendimi henüz ona karşı bu konuda yeterli ve başarılı görmüyorum. neyse... iyi yönlerinden bahsettik, hatta kendi vefasızlığımıza bile değinmişken biraz da onu hedef haline getirelim.

nefreti de sevgisi de takıntı kıvamında gezinir avedis'in. inatçıdır ve kafayı taktığı, sevmediği isimleri mümkün değil sevdiremezsiniz. ayrıca sevdiklerine dair her ayrıntıyı bir ömür boyu silmez hafızasından (bkz: fenerbahçe ve henrik larsson) az buz uğraşmadım deivid de souza konusunda mesela. nefretini daha doğrusu önyargılarını köreltmek için çok çabaladım ama deivid onu bile havalara fırlatabilen gollere adını yazdırdıktan sonra lüzumsuz yargıyı kendi başına yok etmeyi başardı. bana daha fazla iş düşmedi. hala da gollerine sevinir devid'in.

üzgünüm dostlar maalesef arsene wenger nefretini köreltmek için aynı sözü veremiyorum. adam nuh diyor, peygamber demiyor bu durumlarda.

futbol hafızasına hep saygı duydum, hayranlık bile besledim.
  • avedis hacınlıyan olanı yeditepe üniversitesinde hocadır ve insanları ayakkabılarından tanımak gibi ilginç özelliklere sahip olduğu söylenir